Modne fryzury 2022. Damskie półdługie cięcia, które uwielbiają gwiazdy. Podkreślają urodę i odmładzają

Wybierasz się do fryzjera? Najpierw poznaj te modne fryzury 2022. Damskie półdługie cięcia, które uwielbiają gwiazdy. Dzięki nim podkreślisz swoje rysy twarzy, a dodatkowo zabłyśniesz w towarzystwie. Noszą je Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Cichopek i Katarzyna Skrzynecka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiosną i latem dużo częściej nosi się krótkie i półdługie fryzury. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, ponieważ wymaga krótszego czasu na tworzenie odpowiedniego uczesania. Na najpopularniejsze propozycje postawiły ostatnio Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Cichopek i Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz wideo Opaska z warkoczy. Pokazujemy, jak stworzyć romantyczną i prostą fryzurę

Modne fryzury 2022. Damskie półdługie cięcia, które uwielbiają gwiazdy. Propozycja Barbary Kurdej-Szatan to hit

W ostatnim czasie Barbara Kurdej-Szatan zmieniła swoją fryzurę. Postawiła na jeden z ostatnich hitów, czyli long boba. Charakteryzuje się on półdługimi pasmami i przedziałkiem zlokalizowanym zazwyczaj na środku głowy. Ta fryzura jest stworzony dla wszystkich wielbicielek półdługich włosów do ramion. Dodatkowo propozycja ta optycznie wyszczupla twarz, w związku z czym śmiało mogą się na nią zdecydować posiadaczki okrągłej twarzy.

 

Modne półdługie fryzury: niestarzejąca się propozycja Katarzyny Cichpek wciąż na topie

Katarzyna Cichopek to jednak z aktorek, która niechętnie zmienia fryzurę. Jednak ta, którą nosi to wciąż niestarzejący się klasyk! Jej włosy sięgają długością do ramion i są kolorze brązowym. Aktorka zdecydowanie uwielbia tę długość swoich pasm. Fryzura taka nadaje rysom delikatności, a posiadaczki niebieskiego lub zielonego koloru oczu zdecydowanie powinny na nią postawić. Brązowy odcień podkreśli wasze spojrzenie i urodę.

 

Fryzura Katarzyny Skrzyneckiej jest idealne dla dojrzałych kobiet. Short bob odejmuje lat

Od jakiegoś czasu możemy zobaczyć Katarzynę Skrzynecką w nowej odsłonie. Fryzura, na jaką postawiła tym razem to short bob. W tym cięciu włosy sięgają przed ramiona, są obcięte na prosto, jednak tył jest krótszy niż przód. U gwiazdy pasma są falowane i błyszczące. Dodatkowo celebrytka zestawiła je razem z grzywką Curtain Bangs, co tylko potęguje efekt odmłodzenia i wygląda stylowo.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: