Jest surogatką. Na TikToku opowiedziała, jak to wygląda. "To jest Twoja praca"

Iris Monroe jest mamą pięciorga dzieci. Teraz znowu jest w ciąży i to z bliźniakami. Okazuje się jednak, że dzieci, które urodzi, nie są jej. Kobieta na TikToku opowiedziała o tym, jak wygląda praca surogatki.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Bycie surogatką w naszym kraju jest nieuregulowane prawnie, a przez to także mało popularne. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w Stanach Zjednoczonych. Nawet największe gwiazdy takie jak Kim Kardashian korzystały z ich usług. Kim jest surogatka? To kobieta, która wyraża zgodę na implantację w swoim organizmie zarodka oraz urodzenie dziecka, które następnie przekaże wskazanym osobom. Iris Monroe jest jedną z tych kobiet i na TikToku właśnie opowiedziała o tym jak wygląda jej życie. 

Zobacz wideo Córka Pauliny Krupińskiej zapytała ją, czy się jej wstydzi. "Dzieci sławnych osób mają przerąbane"

TikTokerka opowiedziała o byciu surogatką

Internautów niesamowicie ciekawi ten temat. Wielu, pod filmikami kobiety zadawało jej sporo pytań, jak wygląda jej życie. Kobieta już za chwilę urodzi bliźniaki parze, która nie mogła mieć dzieci. Zapytana o to, czy przywiązuje się do maluchów, które nosi w brzuchu, odpowiedziała, że nie bo to nie są jej dzieci. Ponadto kobieta wyznała, że jej biologiczne dzieci od samego początku wiedzą jak wygląda sytuacja. 

Jeśli chcesz być surogatką, musisz od początku rozumieć, że dzieci, czy też dziecko, nie należą do ciebie. Więc musisz po prostu postawić "barierę" między "własną ciążą" a "cudzą ciążą", którą nosisz. To twoja praca.

- wytłumaczyła. 

Kobieta wyjaśniła także, że nie poznała wcześniej rodziców, którym odda dzieci. Przed zapłodnieniem podpisała specjalny kontrakt, który zabezpieczył ją na przyszłość, w razie gdyby para się wycofała. 

Wielu internautów ją podziwia

Z komentarzy dowiadujemy się, że fani kobiety ją podziwiają za to co robi. Obserwujący argumentują to tym, że pozwala zostać rodzicami wszystkim tym, którzy nie mogą mieć własnych dzieci z różnych względów. 

A wy co o tym myślicie? Czy bycie surogatką w naszym kraju powinno być uwarunkowane prawnie?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: