Pomysłowe życzenia na Dzień Mamy? Gify świetnie zastąpią tradycyjną kartkę. Oto najlepsze propozycje

Poszukujesz oryginalnych życzeń z okazji Dnia Matki? Gify dla mamy będą doskonałą alternatywą dla kartki, szczególnie jeśli nie będziemy mogli być z nią w tym dniu osobiście. Przygotowaliśmy zatem kilka wyjątkowych propozycji, które z pewnością sprawią mamie radość w dniu jej święta.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzień Matki. Najukochańsza osoba na świecie oczami dziecka

Pierwszy raz Dzień Matki obchodzony był w Stanach Zjednoczonych w 1905 roku. Od 1914 roku stał się natomiast oficjalnym świętem nie tylko w USA, ale i w Polsce. W naszym kraju mamy swoje święto obchodzą jednak nieco później, bo 26 maja. Jako że dzień ten jest już coraz bliżej, to warto przygotować z tej okazji wyjątkowe życzenia. Ułatwiliśmy wam nieco to zadanie, zbierając poniżej najlepsze propozycje. 

Urocze gify na Dzień Matki. Rozczulające obrazki gotowe do wysłania

Niestety nie zawsze mamy możliwość świętować z mamą osobiście, dlatego wtedy często życzenia składamy SMS-em czy poprzez komunikatory internetowe. Te gotowe propozycje sprawdzą się wówczas idealnie. 

embed
embed
embed
embed

Chcesz wysłać kwiaty na Dzień Matki? Gify z tym motywem również będą świetnym pomysłem 

Kwiaty to jeden z najbardziej klasycznych prezentów, ale co najważniejsze zawsze sprawia osobie obdarowanej radość. Składając życzenia mamie na odległość, możemy skorzystać zatem z poczty kwiatowej lub zdecydować się na jeden z poniższych gifów. 

embed
embed
embed
embed

Gify na Dzień Mamy z odrobiną humoru. Uśmiech na ich widok gwarantowany 

Te gify mogą być miłym dodatkiem do klasycznych życzeń. Mama na pewno będzie nimi zaskoczona, a przy okazji wywołamy u niej od rana uśmiech na twarzy

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: