Pamiętacie Wargaczową z "Rancza"? Iwona Rulewicz niedawno skończyła 63 lata. Jak teraz wygląda?

Na swoim koncie ma dziesiątki ról filmowych i dubbingowych, jednak dla większości widzów zapadła w pamięć jako Wargaczowa z "Rancza". Niedawno aktorka świętowała swoje 63 urodziny. Jak zmieniła się od zakończenia emisji popularnego serialu?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Iwona Rulewicz urodziła się 30 kwietnia 1959 roku, a w 1982 roku ukończyła PWST w Warszawie. Na ekranie zadebiutowała już jednak jako 10-latka. Zagrała siostrę Joanny i Katarzyny w filmie "Piąta rano" z  1969 roku. Większość widzów kojarzy ją natomiast jako Wargaczową z "Rancza". Jak obecnie wygląda aktorka? 

Wargaczowa z "Rancza". Tak Iwonę Rulewicz zapamiętało wielu widzów

"07 zgłoś się", "Czułość i kłamstwa", "Tygrysy Europy" czy "BrzydUla" to tylko niektóre z produkcji, w których wystąpiła Iwona Rulewicz. Aktorka wcielała się przeważnie w postacie epizodyczne. Nie inaczej było i w 2011 roku, kiedy to dołączyła do obsady "Rancza". Rulewicz jako Wargaczowa pojawiła się bowiem dopiero w piątym sezonie serialu. Zagrała tam wiejską gospodynię domową, która w kolejnych sezonach próbuje uniezależnić się od męża i wraz z innymi bezrobotnymi kobietami z Wilkowyj zakłada spółdzielnię. 

RanczoRanczo kadr z serialu vod.tvp.pl

Po zakończeniu emisji "Rancza" aktorka wystąpiła gościnnie w "Na dobre i na złe" czy "Leśniczówce". Nie każdy jednak wie, że o wiele większym dorobkiem artystycznym Iwona Rulewicz może się poszczycić w dubbingu. To właśnie jej głos kryje się za takimi postaciami jak księżniczka Kala w "Gumisiach", Nana z "Muminków" czy Wendy w "Piotruś Pan i piraci". Rulewicz można usłyszeć również w filmach tj. "Żony ze Stepford", "Rodzina Addamsów: Zjazd rodzinny" czy "Terminal". 

Jak obecnie wygląda Iwona Rulewicz? Aktorka prowadzi aktywnie profil na Facebooku 

O życiu prywatnym Iwony Rulewicz wiadomo niewiele. Z jej facebookowego profilu możemy dowiedzieć się, że interesuje się narciarstwem, tenisem, jeździectwem, nurkowaniem oraz kajakami. Aktorka regularnie zamieszcza nawet zdjęcia, na których widać, że lubi aktywnie spędzać czas. 

Iwona Rulewicz ma córkę Joannę, która studiowała wiedzę o teatrze na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz reżyserię w Szkole Filmowej w Łodzi.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: