"Pary młode nie robią tego podczas wesela, a powinny". To podobno zmienia wszystko

Parom młodym w dniu ślubu oraz w trakcie samego wesela towarzyszy zwykle masa emocji, przez co zdarza im się zapomnieć o wielu rzeczach. O jednej z nich na TikToku wspomniała ślubna ekspertka. - Jeśli to zrobisz, nie pożałujesz - zapewnia.

Więcej ślubnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Każdy ma swoją historię". Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko?

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się filmikami na przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko układy taneczne, makijaże, stylizacje, czy domowe triki, lecz także wiele cennych porad od ekspertów, które przydać się mogą w różnych życiowych sytuacjach.

Ekspertka ślubna radzi, co powinny zrobić pary w trakcie ślubu. Uważa, że to "najcenniejsza rada"

Lindsey, właścicielka Lady Bird Farm w Północnej Karolinie, od lat do czynienia ma ze ślubami i jest ekspertką w tym temacie. Na swoim TikToku podzieliła się radą, którą ma dla każdej pary młodej. Chodzi o to, by w trakcie wesele nowożeńcy znaleźli chwilę, by odejść na bok, pobić ze sobą chwilę i docenić w spokoju ten wyjątkowy dzień. 

Większość par nie robi tego w dniu ślubu, a powinny. Kiedy jesteście już na imprezie tanecznej, ty i twój partner powinniście oddalić się od miejsca przyjęcia, gdzie przez chwilę was nie znajdą, ale wy będziecie mieć przyjaciół i rodzinę w zasięgu wzroku. Chcę, żebyście trzymali się za ręce i patrzyli w dal na swoich przyjaciół i rodzinę, i poczuli wdzięczność za to wszystko. Ta chwila będzie dla was obojga tak surrealistyczna, że gwarantuję, że będziecie ją wspominać przez wiele, wiele lat

- wyjaśnia.

Pod postem pojawiły się komentarze od panien młodych, które podzieliły się swoimi doświadczeniami:

Zrobiliśmy to! A nasz fotograf zrobił nam zdjęcia. To najsłodsze zdjęcia tej nocy
Ja i mój mąż poszliśmy do ogrodu kościelnego, usiedliśmy i rozmawialiśmy. Wciąż pamiętaj to wyraźnie w pośpiechu dnia 13 lat temu
Zrobiła to, kiedy braliśmy ślub. To była wyjątkowa chwila
Zrobiliśmy to na naszym weselu w 2018 roku. Warto! Mamy zdjęcia, aby zapamiętać ten wyjątkowy moment

- czytamy.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: