Okna bez smug za 2 złote! Szybki i niezawodny sposób, który pomoże ci zaoszczędzić czas i pieniądze

Okna bez smug można uzyskać łatwo, domowymi sposobami. Wystarczy produkt za 2 złote, a będą lśniły jak nowe! Efekt utrzyma się długo, a ty zyskasz pieniądze i czas. Podpowiadamy, na czym polega ten trik. Może okazać się lepszy od drogich produktów ze sklepu.

Smugi na oknach bywają irytujące. Szczególnie wtedy, kiedy poświęcimy wiele czasu, aby znów były czyste i ładne. Później wystarczy, że zaświeci słońce i okazuje się, że cała praca poszła na marne. Można temu zaradzić. Znamy tani i skuteczny sposób, który na zawsze rozwiąże ten problem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo 3 domowe sposoby na to, by twoje okna zawsze lśniły czystością

Smugi na oknach są zależne od pogody! Jak prawidłowo myć okna?

Smugi na oknach powstają nie tylko przez niedokładne mycie, lub szorowanie brudną ściereczką. Może mieć na to wpływ pogoda. Okazuje się, że gdy promienie słoneczne padają na szyby podczas mycia, woda szybciej paruje, zostawiając nieestetyczne ślady po kroplach, zacieki, a także smugi. Nie powinno się okien myć też wtedy, gdy za oknem panuje mroźna pogoda, która wpływa na nierówne wysychanie.

Okna bez smug uzyskasz tanim, domowym sposobem. Wydaj tylko 2 złote!

Płyn do mycia szyb ma w domu każdy. Stała cena jest zazwyczaj wpisana w wydatki, zatem dwa złote nie powinny zrobić różnicy. Właśnie tyle kosztuje gliceryna, która diametralnie zmieni twój komfort mycia szyb! Wpłynie na to, że nie pozostaną na nich żadne smugi i będą się błyszczeć, jak nowe.

Okna bez smug przy użyciu gliceryny. W jaki sposób działa?

Wystarczy dodać kilka kropel gliceryny do spryskiwacza z płynem. Jeśli nie wiesz gdzie ją kupić - podpowiadamy, jest dostępna w niemal każdej aptece. Dzięki niej na szybach powstaje niewidzialna powłoka, która zapobiega powstawaniu smug i zabezpiecza okna przez szybkim osadzaniem się kurzu.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: