Znaleźli ukryty w kominku sejf. To, co było w środku poruszyło internautów

Czasem w starych domach mogą być ukryte prawdziwe skarby. Przekonali się o tym pewni internauci, którzy kupili dom, wyremontowali go, a następnie w kominku znaleźli ukryty sejf. Nie spodziewali się tego, co było w środku.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Stare domy zawsze wiążą się z jakąś historią. Czasem przed kupnem takiej nieruchomości sprawdzamy, kto wcześniej tam mieszkał. W Stanach Zjednoczonych już nie raz słyszeliśmy o takich historiach, że w piwnicy, czy na strychu nowi lokatorzy znajdowali naprawdę wyjątkowe przedmioty. Tym razem pewna para znalazła ukryty w kominku sejf. Skarby, które tam się znajdowały były naprawdę wyjątkowe. 

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko przy częstym używaniu drukarki?

Znaleźli ukryty w kominku sejf 

Na TikToku powstało specjalne konto "Fire Place Safe", na którym lokatorzy domu publikują filmiki związane ze swoim znaleziskiem. Nie da się ukryć, że internauci byli niezwykle ciekawi, co znajduje się w środku. Pierwsze nagranie ma ponad 91 mln wyświetleń! Na filmach widzimy próby otwarcia sejfu, a także moment, w którym w końcu udało się to zrobić. Co było w środku? 

Na samym początku jeden z mężczyzn obecnych w domu wyciąga opakowanie, na którym widnieje napis "50. rocznica II Wojny Światowej". Jak się później okazało, w środku znajdowała się moneta, wybita właśnie z tej okazji. Później widzimy jakiś notes, który zabezpieczony jest czarną gumką recepturką. Tuż obok leżały kolorowe kamienie. W sejfie znajdowały się również inne monety, karty do gry i gazeta z 1850 roku. 

Nie wiadomo jaką wartość dla poprzedniego lokatora miały te rzeczy, że schował je w sejfie. Pewne natomiast jest, że internautom bardzo nie spodobało się to, jak podczas oglądania skarbów zachowywali się obecni w domu znajomi. 

"Złe osoby znalazły ten sejf" 

Reakcja na znalezione w sejfie przedmioty była dość nietypowa. Wszyscy obecni w domu ciągle się śmiali. To bardzo nie spodobało się internautom. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo takich komentarzy: 

Chciałbym, żeby ci ludzie bardziej szanowali to, co znaleźli. 
Ich zachowanie jest bardzo lekceważące. 
Nie rozumiem, co ich tak śmieszy?

- pisali. 

Jeden z internautów napisał nawet, że dziwi się, że obecna w domu grupa osób tak się zachowuje, bo są to z pewnością cenne rzeczy. Pojawiły się również głosy, że przecież jest to ich dom i tak naprawdę mogą w nim zachowywać się jak chcą. 

Inną rzeczą, która zaciekawiła internautów, była strzałka namalowana w sejfie wskazująca pewien kierunek. Jedną z teorii, którą możemy przeczytać pod nagraniem, jest ta, że znajduje się tam ukryty schowek, w którym mogą być kolejne przedmioty. Niestety nie wiemy, czy nowi lokatorzy sprawdzili, czy ma to jakikolwiek sens. Pewne natomiast jest, że to znalezisko rozbudziło wyobraźnię wielu osób. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: