Wybrała dla swojego syna popularne imię. Internauci: "Ludzie nazywają tak psy"

Wybór imienia dla dziecka powinien być dobrze przemyślany, w końcu nasza pociecha będzie posługiwać się nim do końca życia. Czasem rodzice chcą, by ich potomek miał wyjątkowe i nietypowe imię, nie zważając na konsekwencje, jakie go w tej kwestii czekają.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Imiona dla chłopców mogą być naprawdę różne. W Polsce od lat króluje Antoni, Jakub czy Aleksander. Ostatnio do ścisłej czołówki pcha się także Leon. Czasem wyobraźnia rodziców jest naprawdę zaskakująca. W Polsce Urząd Stanu Cywilnego musiał odrzucić takie propozycje jak Joint, Nirvana, Batman czy Rambo. Za granicą sytuacja wygląda trochę inaczej. Często rodzice nie zważając na opinię innych, wybierają dla swoich dzieci takie imię, jak sobie wymyślą. 

Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

Wybrała dla syna popularne imię, ale takiej reakcji internautów się nie spodziewała

Jedna z internautek wybrała dla swojego syna dość popularne imię. Postanowiła jednak zapytać inne mamy, co o tym sądzą. Zrobiła to za pośrednictwem brytyjskiego forum mumsnet.com. Nie spodziewała się, jakie odpowiedzi otrzyma. Imię, na które postawiła to Sky lub Skylar. Jak zareagowały na to inne mamy? 

Nie powinnaś dać mu tak na imię. 
Ludzie nazywają tak swoje psy. 
Nie, nie i jeszcze raz nie. Biedne dziecko.

- napisały. 

Niektórym nawet imię Sky bardziej kojarzyło się z imieniem dla dziewczynki niż dla chłopca. Ponadto imię Sky pojawia się również w bardzo popularnej wśród dzieci bajce "Psi Patrol". 

Dziwne imiona dzieci gwiazd 

W zestawieniu, które zaraz przedstawimy imię Sky czy Skylar wydaje się być dość pospolite. Kim Kardashian nazwała swoje dzieci North, Chicago, Psam czy Saint. Z kolei Elon Musk nazwał swojego syna X Æ A-12. Od samego patrzenia może rozboleć głowa, a jak to wypowiedzieć? Najłatwiej chyba powiedzieć "ksasz". Beyonce swoje dzieci nazwała Blue Ivy, Ria i Sir. 

A jakie jest najdziwniejsze imię, z jakim wy się spotkaliście?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: