Przyszła na ślub siostry w jeansach. Rodzina nie chce jej tego wybaczyć

Stylizacja na ślub czy wesele powinna być elegancka i odpowiednia do sytuacji, tym bardziej jeśli na zaproszeniu widnieje informacja o dress codzie. Ta kobieta zupełnie to zlekceważyła i na ślub siostry przyszła w jeansach i T-shircie. Sfrustrowana postanowiła podzielić się swoją historią w internecie.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Ślub to piękna uroczystość, na którą panna młoda często szykuje się miesiącami. Zaproszeni goście chcąc okazać młodym szacunek, wybierają równie eleganckie stylizacje co ich. Czasem, by wesele było spójne na zaproszeniu, pisze się o obowiązującym dress codzie. To może być np. jakiś kolor przewodni czy styl. Ta panna młoda chciałaby jej goście, ubrali się w stylu glamour. Niestety nie wszyscy przejęli się tą informacją. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zaręczyła się?!

Przyszła na wesele siostry w jeansach i topie 

Siostra panny młodej na jej wesele przyszła ubrana w jeansy i top. Myślała, że jej stylizacja nie będzie szczególnie komentowana, ale bardzo się pomyliła. Na forum reddit.com pojawił się jej wpis, w którym kobieta żaliła się, że została skrytykowana za swój strój.

Po prostu ubieram się bardziej męsko i swobodnie. Nigdy nie lubiłam "robić" moich włosów ani makijażu i nigdy nie nosiłam takich kobiecych rzeczy.

- napisała na forum.

Kobieta przyznała również, że rodzina jej nie rozumie. Bliscy zasugerowali jej, że niekoniecznie musiała na ślub siostry zakładać sukienkę, ale mimo wszystko powinna ubrać się elegancko. Obecnie w sklepach można znaleźć np. damskie garnitury, które w przypadku wesela w stylu glamour doskonale by się sprawdziły. Siostra panny młodej postanowiła jednak na swój indywidualny styl i założyła wcześniej wspomniane jeansy i top. 

Internauci byli zniesmaczeni zachowaniem siostry panny młodej 

Kobieta, która zamieściła post na forum, prawdopodobnie liczyła na to, że internauci staną po jej stronie, jednak było zupełnie na odwrót. Większość z nich wyraziła swoje oburzenie. 

Wytyczne dotyczące ubioru są ważne. Przestrzegamy ich na co dzień. Nie możesz np. nosić bikini do biura. Twoja siostra ma rację.  
Obowiązywał dress code, a ty odmówiłaś przestrzegania go. Niewielu ludzi czuje się komfortowo w strojach ślubnych, ale robimy to dla osób, które kochamy.

- pisali internauci.

A czy waszym zdaniem można przyjść na wesele w jeansach i topie?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: