Weronika Rosati wyznacza trendy na lato 2022. Jej bluzka to hit! Fani "piękna figura i ten styl"

Weronika Rosati zaprezentowała się ostatnio fanom w wyjątkowej stylizacji. W jej skład wchodzą szorty i stylowa bluzka, która przyciąga uwagę. To zdecydowanie będzie hit tego lata. Podobne modele znaleźliśmy w sklepach Sinsay i Zara.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bufiaste rękaw to charakterystyczny element naszych ubrań, który co jakiś czas powraca. Zastosować można je w sukienkach, swetrach czy bluzkach. W stylowym topie z tym elementem pokazała się ostatnio Weronika Rosati. Podobne kupisz w sklepach Sinsay i Zara.

Zobacz wideo Deska, latawiec i fale. Weronika Rosati w nowym filmie "Ponad horyzont!" [ZWIASTUN]

Weronika Rosati wyznacza trendy na lato 2022. Jej bluzka to hit!

Weronika Rosati podzieliła się na swoim Instagramie interesującą fotografią. Widzimy na niej aktorkę w stylizacji złożonej z szortów i interesującej bluzki, która przyciągnęła naszą uwagę. Ma ona bufiaste rękawy i krótki krój typu top. Zdecydowanie będzie ona hitem tego lata, a dodatkowo podkreśla ona figurę. Fani komentują:

I love your style
Piękna figura i ten styl
Jesteś bardzo urocza i piękna
 

Sinsay: top z bufiastymi rękawami przypomina krojem model Weroniki Rosati

W sklepie Sinsay znaleźliśmy model bluzki, który krojem przypomina bluzkę Rosati. Stylowy crop top ze wzorem w kwiaty, wykonany został z bawełny. Ma także dekolt serce, bufiaste rękawy i ozdobne marszczenia. Dodatkowo widzimy w nim wygodne wykończenie ściągaczami. Cena tego modelu to 39,99 zł.

Sinsay: top z bufiastymi rękawami przypomina krojem model Weroniki RosatiSinsay: top z bufiastymi rękawami przypomina krojem model Weroniki Rosati Sinsay

Zara: koszulka z łączonych tkanin z bufiastymi rękawami. Ten model jest idealny na lato

Kolejna ciekawa propozycja pochodzi od sklepu Zara. Ta koszulka z łączonych tkanin z bufiastymi rękawami jest idealna na lato. Jest ona z dekoltem w kształcie serca i z krótki bufiasty rękaw z łączonych tkanin z haftem w tym samym odcieniu. Cena tego modelu to 79,90 zł.

Zara: koszulka z łączonych tkanin z bufiastymi rękawami. Ten model jest idealny na latoZara: koszulka z łączonych tkanin z bufiastymi rękawami. Ten model jest idealny na lato Zara

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: