Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Bywa, że są nieufne i zależy im nieco za bardzo

Te znaki zodiaku są najbardziej zazdrosne. Warto przy nich stawiać granice, ponieważ najchętniej miałyby cię na wyłączność! Trzeba bardzo uważąc, aby nie nadwyrężyć ich zaufania. Ich uczucie jest silne i szczere, ale wymaga dużej cierpliwości partnera.

Niektóre znaki zodiaku są bardziej zazdrosne od innych. Wynika to z ich temperamentu, ale też uczuciowości. Angażują się w związki na tyle mocno, że nie pozwalają partnerowi odstąpić ich niemal na krok! Oczywiście, nie zawsze tak jest. Są jednak sytuacje, kiedy lepiej nie nadwyrężać ich zachowania. Każda "wpadka" może skończyć się dla nich uczuciem zawodu i wielkim poczuciem smutku. Są bardzo wrażliwe i nie krzywdzą nikogo świadomie. Warto dowiedzieć się, kto to taki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Ryby walczą o miłość, ale i w przyjaźniach bywają zaborcze

Ryby cechuje duża wrażliwość, emocjonalność i angażowanie się we wszystko niemal w stu procentach. Tyczy się to wyzwań w pracy, gier zespołowych, czy miłości, lub przyjaźni. Jeśli wyznaczą sobie cel, uparcie do niego dążą. Niestety, bywa, że zbyt bardzo. Gdy w końcu dostaną to, czego chciały, zdarza się, że tracą kontrolę i chcą mieć tę relację tylko dla siebie. Warto z nimi porozmawiać.

Panna bywa zazdrosna o sukcesy innych. W relacjach hamuje emocje

Panna w związkach i przyjaźniach nie bywa zazdrosna. Niesamowicie irytują ją jednak sukcesy innych. Nie życzy nikomu niepowodzenia, ale zazdrość staje się dla niej motorem do działania. Jest bardzo ambitna i nie chce pozwolić na to, aby ktoś z jej otoczenia był lepszy.

Bliźnięta zazdroszczą, ale w ciszy. Okazują więcej uwagi wtedy, kiedy trzeba

Bliźnięta mogą nie wyglądać na zazdrosne, ale w rzeczywistości często tłumią uczucia. Zamiast zrobić drugiej połówce awanturę, lub rzucić wymowne spojrzenie, otoczą ją ramieniem, aby potencjalne "zagrożenie" zobaczyło, kto jest na pierwszym miejscu. W relacjach przyjacielskich, jeśli zauważą, że bliska osoba woli spędzać czas z kimś innym, same wychodzą z inicjatywą wspólnego wypadu. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.p, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: