Ten model spodni to hit! Nosi je teraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Podobne w Reserved i Stradivarius

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się fanom swoją najnowszą stylizacją. Gwiazda stawia w niej na beżowy kolor, ale to nie to najbardziej przyciąga uwagę. Na udostępnionej przez nią fotografii najbardziej pokreślone zostały stylowe spodnie z rozszerzanymi nogawkami. Podobne modele znaleźliśmy w Reserved i Stradivarius.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Spodnie dzwony, choć jeszcze niedawno wydawały się największym modowym kiczem, wróciły do łask z wielkim rozmachem. Jeden ze stylowych modeli nosi nawet Małgorzata Rozenek-Majdan. Podobne znaleźliśmy w sklepach Reserved i Stradivarius.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan przelewa siódme poty w studiu Anny Lewandowskiej

Ten model spodni to hit! Nosi je teraz Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim Instagramie podzieliła się w ostatnim czasie interesującą fotografią. Widzimy na nim Gosię pozująca na skuterze wraz z uroczym psem. Jej stylizacja oparta w całości na kolorze beżowym a największą uwagę przykuwają jej spodnie. Jest to w ostatnim czasie najmodniejszy model z rozszerzanymi nogawkami. Fani komentują jej wpis:

Te spodnie tak, tak i tak
Uwielbiam takie spodnie
Pani Gosiu, jest pani dla mnie super babką uwielbiam pani styl. Prześle mi pani buźkę
 

Reserved: spodnie z rozcięciami i szerokimi nogawkami. Podobny model nosi Małgorzata Rozenek-Majdan

W sklepie sieci Reserved udało nam się zauważyć spodnie podobne do tych, które nosi Małgorzata Rozenek-Majdan. Ten model o dopasowanym fasonie, uszyty został z dzianiny. Posiada wysoki stan, elastyczna góra i długie, rozszerzane ku dołowi nogawki z rozcięciem na dole. Cena tych spodni wynosi aktualnie 89,99 zł.

Reserved: spodnie z rozcięciami i szerokimi nogawkami. Podobny model nosi Małgorzata Rozenek-MajdanReserved: spodnie z rozcięciami i szerokimi nogawkami. Podobny model nosi Małgorzata Rozenek-Majdan Reserved

Stradivarius: rozszerzane spodnie ze sztucznego zamszu to hit!

Kolejny model podobny do tego Gosi zauważyliśmy w sklepie Stradivarius. Model ten uszyty został ze sztucznego zamszu i jest w kolorze beżowym. Dodatkowo posiadają wysoki stan i nogawki rozszerzane dołem. Jeżeli chcielibyśmy mieć ten model w swój szafie, aktualnie kosztuje on 99,90 zł.

Stradivarius: rozszerzane spodnie ze sztucznego zamszu to hit!Stradivarius: rozszerzane spodnie ze sztucznego zamszu to hit! Stradivarius

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: