Agnieszka Dygant pokazała się bez makijażu. Jak wygląda aktorka w takim wydaniu?

Agnieszka Dygant uchyliła na Instagramie rąbka swojej codzienności. Na relacji pokazała, jak wyglądał jej poniedziałkowy poranek. Na udostępnonych zdjęciach oraz krótkim filmiku można zobaczyć aktorkę bez makijażu. Jak wygląda? Aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 49 lat.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zdobyła przede wszystkim rolą Frani Maj w serialu "Niania", był prawdziwym przebojem w latach 2005-2009. Od tego momentu Agnieszka Dygant wcieliła się również w wiele innych charakterystycznych postaci. Ku uciesze wielu fanek i fanów, aktorka jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją aktualnie ponad 442 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Agnieszka Dygant pokazała się bez makijażu

Agnieszka Dygant udostępniła na instagramowej relacji co nieco ze swojego poniedziałkowego poranka. Aktorka opublikowała nie tylko zdjęcie z taksówki, lecz także krótkie nagranie przed rozpoczęciem pracy. 

Dzisiaj jest robota, no także miłego dnia. Ja dzisiaj... Dzisiaj sesja

-powiedziała na krótkim filmiku.

Zarówno na zdjęciu, jak i na wideo aktorka pokazała się bez makijażu. Jak wygląda? Po prostu fenomenalnie! Aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 49 lat. 

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant https://www.instagram.com/agnieszka_dygant_official/

Pod zdjęciami, które Agnieszka Dygant publikuje na Instagramie regularnie pojawia się wiele komentarzy od internautek oraz internautów zachwyconych jej wyglądem:

Ślicznie wyglądasz
Pięknie! Coraz to młodsza
Ale dobrze wyglądasz
Boska, co za ciało
Jesteś na prawdę piękna

- czytamy.

Wiele osób zapewne zastanawia się, czy aktorka jest na jakiejś diecie, dzięki której utrzymuje tak świetną formę. - Różnie to jest. Miałam takie momenty, że unikałam glutenu, czy innych rzeczy. A teraz nie. Teraz po prostu jem wszystko, co mi smakuje - powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: