Krótkie fryzury damskie 2022. Te cięcia uwielbiają gwiazdy po 50-tce. Odmładzają i podkreślają urodę

Odpowiednio ścięte włosy potrafią zdziałać cuda z naszym wyglądem. Jeżeli wybierasz się do fryzjera, musisz zobaczyć krótkie fryzury damskie 2022, które uwielbiają gwiazdy po 50-tce. Te cięcia zdecydowanie są hitem i odejmują.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Odpowiednio dobrana fryzura potrafi z naszym wyglądem zdziałać cuda. Ten dobrze znany przez kobiety element wizerunku umie zarówno dodać lat gdy jest nieodpowiednio dobrany jak i ich odjąć. Dziś przedstawimy odmładzające krótkie propozycje, które noszą polskie gwiazdy po 50-tce.

Zobacz wideo Szybki sposób na efektowną, ale prostą fryzurę. Tego koka zrobisz w mgnieniu oka

Krótkie fryzury 2022: Danuta Stenka wie, jak wyglądać na dużo młodszą

Danuta Stenka od dłuższego czasu stawia na drapieżny look. Jej wybór to Pixie cut, czyli krótkie cięcie z widocznym cieniowaniem. Taka fryzura podkreśla rysy twarzy. Aktorka od lat ma ciemny kolor włosów i udowadnia, że takie odcienie wcale nie muszą optycznie postarzać! Taka fryzura dedykowana jest odważnym kobietom o silnym charakterze.

 

Krótkie fryzury damskie 2022, które uwielbiają gwiazdy po 50-tce. Katarzyna Figura stawia na włosy w stylu bixie

Najmodniejszą propozycja na 2022 rok jest bixie. Ten pomysł na krótkie włosy wygląda niezwykle uroczo i jest wybierany przez gwiazdy. W Polsce nosi ją Katarzyna Figura. Bixie to nazwa, która powstała przez połączenie dwóch słów: pixie oraz boba. Sama fryzura z jednej strony nie jest na tyle krótka, żeby móc ją uznać za pixie, a z drugiej strony na tyle długa, aby wrzucić ją do worka ze wszystkimi odmianami boba. Ta fryzura to bob z mieszanką warstw, które dodają włosom objętości, pazura i tekstury. Z pozoru nieułożony, tak naprawdę to niezwykle misterne cięcie.

 

Krótkie fryzury, które kochają gwiazdy. Monika Richardson odświeżyła swój wygląd

Jeszcze w styczniu tego roku Monika Richardson, chcąc pożegnać nudne uczesanie, odwiedziła salon fryzjerski w celu odświeżenia fryzury. Na jej głowie pojawił się pixie bob. Jest to fryzura, która powstała z połączenia pixie cut, czyli króciutkiego, mocno wycieniowanego strzyżenia na chłopczycę z klasyczną, ukochaną przez wszystkie kobiety fryzurą bob. Wersji tego stylowego cięcia może być kilka. Prezenterka postawiła jednak na długość sięgającą do uszu. Musimy przyznać, że był to strzał w dziesiątkę, który odjął jej lat.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: