Drastyczna dieta Kim Kardashian. Zdradziła, co jadła i ile schudła. Powód metamorfozy zaskakuje

Dieta Kim Kardashian może szokować. Celebrytka przeszła metamorfozę, której efekty są widoczne już na pierwszy rzut oka. Niestety, ta dieta budzi wiele kontrowersji. Wiemy, ile schudła i co jadła w ciągu dnia. Motywacja do zrzucenia kilogramów? Zaskakująca.

Kim Kardashian pojawiła się na tegorocznej MET gali w zjawiskowej kreacji. Tą sukienkę rozpoznało z łatwością wielu miłośników i miłośniczek kina. To sukienka, która należała 60 lat temu do jednej z największych ikon popkultury. Celebrytka postanowiła zrzucić aż 7 kg, aby zmieścić się w ten wyjątkowy strój. Niestety, dieta której się poddała, może szokować. Celebrytka zrzuciła te kilogramy w zaledwie 3 tygodnie, a cały proces mógł mieć drastyczne skutki. Wiemy, co jadła i z jakich zabiegów korzystała podczas tej kontrowersyjnej metamorfozy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo tKim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Dieta Kim Kardashian to zagrożenie dla zdrowia. Jakie mogą być konsekwencje?

Kim Kardashian schudła 7 kg w 3 tygodnie. Zalecana utrata kilogramów, która zdaniem dietetyków jest poprawna i zdrowa, to zaledwie 0,5 kg - 1 kg na tydzień. Większy efekt, można osiągnąć jedynie przy skrajnym wyczerpaniu organizmu. Oprócz omdleń i braków w zapotrzebowaniu na witaminy, największym skutkiem może być efekt jojo. Ciężko jest utrzymać wagę, która spadła zbyt szybko.

Dieta Kim Kardashian wyklucza przede wszystkim te dwa rodzaje posiłków

Kim Kardashian zdradziła w magazynie Vogue, na czym polegała jej metamorfoza.

Dwa razy dziennie wkładałam sauna suit, biegałam na bieżni, całkowicie wyeliminowałam cukier i węglowodany, jadłam tylko warzywa i białko. Nie głodziłam się, ale trzymałam rygor

Dieta Kim Kardashian nie była chwilową zachcianką. Celebrytka miała cel

Ta drastyczna zmiana, która wydarzyła się w życiu Kim Kardashian, miała swój powód. Celebrytka postanowiła zarzucić kilogramy, aby "wcisnąć się" w kreację, którą 60 lat temu miała na sobie Marylin Monroe! W 1962 roku zaśpiewała w niej prezydentowi Kennedy’emu „Happy Birthday Mrs. President". Złośliwi twierdzą, że Kardashian nie do końca wybrała odpowiednią sukienkę, ponieważ podczas gali, zasłaniała plecy futrem, jak jakby suwak, nie mógł się domknąć.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: