Pamiętacie Wezółową z serialu "Ranczo"? Tak wygląda teraz Beata Olga Kowalska. Fani: Ale laska

Beata Olga Kowalska sympatię widzów zyskała rolą doktorowej w kultowym serialu "Ranczo". Od zakończenia emisji serialu mija 6 lat, a aktorka wciąż wygląda równie olśniewająco. Niedawno Kowalska obchodziła swoje 56. urodziny i z tej okazji udostępniła na Instagramie zdjęcie w bikini. Fani nie kryli zachwytu nad urodą oraz figurą gwiazdy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Beata Olga Kowalska jest absolwentką krakowskiej PWST, którą w 1991 roku ukończyła we wrocławskiej filii. Z teatrem związała się już na studiach. Tuż po ich zakończeniu otrzymała angaż w Teatrze Narodowym w Łodzi. Występowała również na deskach łódzkiego Teatru Powszechnego, Teatru Muzycznego w Gdyni czy Teatru Muzycznego "Roma". Ogólnopolską rozpoznawalność zapewniła jej natomiast rola doktorowej w serialu "Ranczo". 

Beata Olga Kowalska dla milionów Polaków zawsze będzie Wezółową. Wystąpiła też w wielu innych znanych produkcjach 

Pierwszy serial, z jakim związana była na dłużej Kowalska to "Klan". Pracę na jego planie rozpoczęła już w 1999 roku. Aż do 2009 roku wcielała się w postać Violi Pastuszko. W 2002 roku dołączyła również do obsady serialu "Samo życie", w którym występowała przez 8 lat, a w latach 2004-2005 była także gwiazdą "Na wspólnej". 

Jednak to dopiero rola Doroty Wezół przyniosła jej ogólnopolską rozpoznawalność i sympatię milionów widzów. Jako niezwykle piękna żona miejscowego doktora Mieczysława Wezóła była bardzo pewna siebie i chorobliwe zazdrosna, jednak nie przeszkadzało jej to w nawiązywaniu romansów. 

Beata Olga KowalskaBeata Olga Kowalska kadr z serialu Ranczo/vod.tvp.pl

Jak dziś obecnie wygląda serialowa Dorota Wezół? Beata Olga Kowalska wciąż zachwyca fanów

W 2017 roku Kowalska wzięła udział w 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła czwarte miejsce. Głośno o aktorce zrobiło się również w 2021 roku, kiedy to otrzymała rolę prowadzącej programu "Magia nagości", o którym w wywiadzie z Plejadą mówiła: 

To świetna okazja, by pokazać, że dojrzałe kobiety istnieją i mają coś do powiedzenia. 
 

Ostatnio o aktorce ponownie rozpisywały się niemal wszystkie portale plotkarskie. Wszystko za sprawą umieszczonego na Instagramie zdjęcia. Aktorka 29 kwietnia świętowała swoje 56. urodziny. Na swoim profilu umieściła post, na którym zapozowała w bikini, a zdjęcie opatrzyła opisem: 

Dumna, dojrzała kobieta. Dziś są moje 56 urodziny. Sama często w to nie wierzę. Bo przecież wszystko jeszcze przede mną... Rzeczywistość nie jest jednak tak kolorowa. Nie jest łatwo pogodzić się ze starzeniem, z upływającym czasem. Zwłaszcza, że kobiety po 50tce wtłaczane są w strefę cienia, stają się przeźroczyste, zarówno dla męzczyzn jak i pracodawców. Dyskryminacja dojrzałości.

W komentarzach nie zabrakło komplementów pod adresem gwiazdy: 

Jest Pani piękną, elegancką kobietą z klasą. Ale przede wszystkim czuć że ma Pani bogate, piękne wnętrze a tacy ludzie nigdy się nie starzeją w oczach innych. Zawsze pozostają piękni.
Jest pani piękną, fantastyczną kobietą- figura modelki
Jaka strefa cienia!? To przy Pani inni chowają się w cieniu!
Ale laska
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: