Magda Gessler ogłasza kolejny challenge! Na czym polega? Zaprezentowała jeden ze swoich talentów

Magda Gessler znów zaskakuje. Restauratorka opublikowała w social mediach wideo, które ma zachęcić jej fanów do kolejnego wyzwania. Zaprezentowała jeden ze swoich niewątpliwych talentów. Challenge nieco przypomina ten, który ogłosiła w przeszłości.

Magda Gessler znów zaskoczyła fanów! Jak zwykle z uśmiechem na ustach i dystansem, zaprezentowała jeden ze swoich talentów. Wiemy już, że restauratorka nie tylko zna się na gotowaniu, ale i malowaniu. Teraz pokazała się z jeszcze innej strony. Odniosła się do wyzwania, które ogłosiła kilka lat temu i ponownie porwała swoich obserwatorów do tańca!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Magda Gessler ogłosiła challenge. Jaki talent zaprezentowała?

Magda Gessler zachwyca od lat wieloma talentami, kreatywnością, ale też usposobieniem, które jest jednym z jej atutów. Gwiazda jest spontaniczna i wielokrotnie udowadniała, że cieszy się życiem. Na Instagramie opublikowała wideo, na którym tańczy wraz z gospodarzami popularnej śniadaniówki. Restauratorka pląsa w rytm hitu Calvina Harrisa. 

Zobacz wideo

Magda Gessler ogłasza taneczne wyzwanie. Odniosła się do poprzedniego challengu

Kilka lat temu Gessler opublikowała wideo, na którym w towarzystwie swojego ukochanego i córki Lary, bawi się podczas wakacyjnej wyprawy. We trójkę tańczyli przed domem, co skłoniło fanów restauratorki, do stworzenia własnej wersji tego występu. Tym razem wideo podpisała:

Następny #magdagesslerchallange?
Taniec, taniec, taniec …!!!!!! Ta radość i energia pobudza mnie do życia.!!! Codziennie zaczynam dzień od porannej gimnastyki - tak trzeba!!!! Tańczycie???? Ćwiczycie????

Poprzednio, użytkownicy mediów społecznościowych, oznaczali własne wersje występu powyższym hashtagiem. Pozostaje nam czekać, na tegoroczne efekty tego pomysłu.

Magda Gessler zachęca do tańca, fani reagują. Co napisali?

Fani Magdy Gessler odnieśli się do jej propozycji. W komentarzach nie brakowało entuzjastów i entuzjastek tego tanecznego wyzwania. Czytamy:

Kocham! Te ruchy!
Moja ulubiona tancerka
Kochana z Tobą w taneczny challenge zawsze

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: