Ważyła 158 kg. W dniu ślubu zaskoczyła wszystkich swoją przemianą

Melissa Williams z Bridgend w Południowej Walii to 27-letnia influencerka, która jakiś czas temu przeszła spektakularną przemianę. Przed swoim ślubem kobieta ważyła 158 kilogramów. W pewnym momencie postanowiła jednak zadbać o swój wygląd i zdrowie.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko przy częstym używaniu drukarki?

W 2020 roku Melissa i jej narzeczony, podobnie jak wiele innych par, ze względu na pandemię koronawirusa przełożyli swój ślub. Kobieta ważyła wówczas 158 kilogramów. I jak przyznaje, nie podobała się sama sobie. A w sukni ślubnej, którą kupiła na uroczystość w 2020 roku, czuła się okropnie. Poza tym dokuczał jej ból pleców, pojawiły się także problemy z poruszaniem. Postanowiła więc zacząć działać. Jej spektakularną metamorfozę opisały liczne portale, m.in. Daily Mail. 

 

Radykalna decyzja

Kobieta zdawała sobie sprawę z tego, że w jej przypadku utrata wagi za pomocą samych ćwiczeń i diety może być bardzo trudna. Dlatego też zaczęła brać pod uwagę operację pomostowania żołądka. Do tego pomysłu zaczęli namawiać ją także rodzice. Co więcej, zaoferowali córce sfinansowanie operacji. 

Okazało się, że była to bardzo dobra decyzja. Melissa dzięki operacji oraz zmianie stylu życia schudła aż 68 kilogramów!

Zmniejszenie żołądka Zmniejszenie żołądka: na czym polega zabieg, kiedy się go stosuje?

Spektakularna przemiana i nowa suknia ślubna

Kobieta zadbała o codzienną dawkę ruchu, a także zrezygnowała z fast foodów i słodyczy. Do swojego jadłospisu włączyła m.in. warzywa, owoce oraz jogurty naturalne. Co istotne, wszystkie te działania wpłynęły nie tylko na wygląd Melissy, lecz także jej formę i samopoczucie. 

Melissa i jej partner pobrali się pod koniec kwietnia tego roku. Kobieta kupiła na uroczystość nową suknię ślubną. Tym razem, czuła się w niej znakomicie. - Byłam bardzo szczęśliwa, kiedy spojrzałam na siebie w lustrze - wyznała. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: