Joanna Koroniewska pokazała rodzinne zdjęcie. Fani: "Masz kobieto jednak jaja, genialne"

Joanna Koroniewska po raz kolejny pokazała na Instagramie swoje poczucie humoru oraz ogromny dystans. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała z mężem oraz córką. Uwagę fanek i fanów zwrócił przede wszystkim jej wygląd. - Kurcze, na pierwszy rzut oka Doda - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją już ponad 660 tysięcy obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że zarówno aktorkę, jak i jej męża Macieja Dowbora, internautki oraz internauci uwielbiają za dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru, które regularnie pokazują na swoich social mediach.

Joanna Koroniewska pokazała rodzinne zdjęcie: "Proszę mnie nie oceniać"

Joanna Koroniewska udostępniła na Instagramie zdjęcie, które zrobiło furorę na jej profilu. Zapozowała na nim wraz z mężem oraz córką, ubrana w lateksowe kozaki, krótkie spodenki oraz futerko. Do tego uwagę fanek i fanów zwróciła fryzura aktorki oraz długie, czerwone paznokcie.

Mama przed wyjściem do pracy! A tata przed dyżurem z dziećmi! Proszę mnie nie oceniać... Taka robota... Jakby ktoś pytał o co chodzi - więcej wkrótce. Taki tam #secretproject

- napisała.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od rozbawionych fanek i fanów:

O wow, Pani Asiu nie poznałam Pani
Nie no pękam ze śmiechu! Skąd Wy takie pomysły bierzecie?
Pan Maciej bardzo uradowany
Szaleńcy
Normalnie na okładkę @vogue.polska
Typowa mamaczita
Jesteście rewelacyjni! Uwielbiam Was
Świat według Bundych
Kurcze, na pierwszy rzut oka Doda
Wreszcie hejterzy będą zadowoleni. Pani Joanna zrobiona
Masz kobieto jednak jaja, genialne
O wow, Pani Asiu nie poznałam Pani

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: