Te fryzury noszą gwiazdy po 60-tce. Najmodniejsze cięcia pełne klasy, które odmładzają o 10 lat

Modne fryzury dla pań po 60-tce nie muszą być nudne! Te stylowe cięcia sprawdzą się dla pań w każdym wieku, a najlepiej wiedzą o tym te gwiazdy. Grażyna Wolszczak, Grażyna Torbicka i Katarzyna Figura od lat zachwycają swoim wyglądem. Ich fryzury są odmładzające!

Które gwiazdy mają najmodniejsze fryzury? Okazuje się, że te po 60-tce świetnie znają się na modzie i śledzą najnowsze trendy w świecie fryzur. Z polskiego "podwórka" znakomitym przykładem jest Grażyna Wolszczak, Grażyna Torbicka i Katarzyna Figura. Każda z tych pań zachwyca wyglądem.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Fryzury dla pań po 60-tce. Katarzyna figura i Long Wavy Bob

Katarzyna Figura od lat zachwyca fryzurą w kolorze blond. Postawiła na cięcie typu Long Bob w wersji falowanej. To hit sezonu! Włosy wyglądają na gęstsze, dzięki temu, że są krótsze z tyłu. Falowane pasma optycznie wyglądają na odżywione i błyszczące. Taka fryzura z przedziałkiem na środku optycznie wysmukla twarz i ukrywa zmarszczki. W jasnym kolorze cera wygląda na rozświetloną.

Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek ma sukienkę idealną na wesele. Kosztuje 749 złotych

 

Fryzury dla pań po 60-tce. Grażyna Wolszczak ma najmodniejszą grzywkę sezonu

Grażyna Wolszczak wybrała modny kolor włosów, ale nie na tym kończy się jej fryzura "w punkt". Miodowy brąz ociepla ton jej skóry, optycznie dodając skórze blasku. Hitem jest jej grzywka, która zebrana od środka głowy, jest gęsta, a rozdzielenie jej na środku sprawia, że kości policzkowe są podkreślone, a cała twarz sprawia wrażenie pociągłej. Dodatkowo aktorka ma fryzurę typu Bob. Taki look wygląda nowocześnie i z pewnością działa odmładzająco!

 

DLOCZ/ ermytura po męzu Emerytura po mężu nie tylko dla wdowy. Te osoby mogą o nią wnioskować

Fryzury dla pań po 60-tce. Grażyna Torbicka z francuską grzywką, w długich włosach

Grażyna Torbicka w krótkich włosach? To wręcz trudne do wyobrażenia. Gwiazda od lat zachwyca zdrowymi, lśniącymi włosami, które sięgają za ramiona. Mają jasny kolor, a niedawno dziennikarka zdecydowała się na najmodniejszą grzywkę. To tzw. grzywka francuska, nazywana też Cutrain Bangs. Delikatne pasma "otulają" twarz z obu stron. Są wywinięte delikatnie na zewnątrz, podkreślając kontur twarzy. Ta fryzura wygląda też znakomicie, kiedy włosy związane są w kucyk.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: