Modne fryzury z grzywką 2022. Potrafią całkowicie odmienić wygląd! To nowoczesne cięcia pełne klasy

Najmodniejsze fryzury 2022, to fryzury z grzywką! Te trzy to prawdziwy hit, który potrafi całkowicie odmienić wygląd! Jeśli chcesz dokonać prawdziwej metamorfozy, zdecyduj się właśnie na te cięcia. Są to idealne fryzury dla każdego kształtu twarzy.

Grzywka wróciła do łask! Fryzura kojarzona z grzecznym, "szkolnym" stylem, dziś stała się największym krzykiem mody. Prosta, wywinięta na boki i z przedziałkiem. Każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego i potrafi odmienić wygląd o 180 stopni! Poznaj najgorętsze trendy na 2022 rok.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czas iść do szkoły, a włosy najchętniej schowałabyś pod czapką? Ta fryzura cię uratuje!

Fryzury damskie do ramion z grzywką. To ponadczasowy szyk i klasa

Do najpopularniejszych fryzur z grzywką zaliczamy te, które charakteryzuje długość włosów - do ramion. Taki look jest "bezpieczny", uniwersalny i ponadczasowy. Najlepiej wygląda grzywka nieco "za długa", która rozchodzi się na boki. W połączeniu z fryzurą Bob dodaje elegancki i delikatnego wyglądu. Podkreśla kości policzkowe, a włosy wydają się gęste i odżywione.

 

Fryzury na komunię 2022, to także fryzury z grzywką! Idealnie sprawdzi się Curtain Bangs

Grzywka Curtain Bangs, zwana grzywką francuską, to delikatna wariacja klasycznego cięcia. Właściwie, są to dwa pasma, które podkreślają rysy twarzy, "otulając" ją z dwóch stron. Ma przedziałek na środku i zazwyczaj sięga do linii żuchwy. Wygląda pięknie wraz z kokiem i kucykiem. Dzięki temu będzie idealna na okazje takie jak komunia, chrzciny, czy wesele.

 

Fryzury półdługie 2022 z grzywką, to prawdziwy hit. Wyglądają prześlicznie!

Niezależnie od tego, jaką grzywkę wybierzesz, trendem w 2022 roku są zdecydowanie włosy półdługie. To praktyczne rozwiązanie na lato, ponieważ można je związać, uczesać w warkocze, czy podpiąć wysoko. Z takich włosów stworzysz wiele modnych fryzur, a do każdej z nich pasować będzie grzywka! Polecana jest krótka, która właśnie zyskuje popularność. Wygląda bardzo nowocześnie.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: