Chciał umówić się z dziewczyną na randkę. Ta kazała mu najpierw zapytać o zgodę babcię

Jedna z kobiet bardzo liczyła się ze zdaniem swojej babci. Do tego stopnia, że kiedy przez aplikację randkową została zaproszona na randkę, kazała swojemu wybrankowi najpierw o zgodę zapytać jej babcię.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Niektóre osoby mają znacznie lepszy kontakt ze swoimi dziadkami niż z rodzicami. To właśnie im powierzają swoje sekrety, żalą się kiedy mają złamane serce, czy cieszą sukcesami. Poza tym są to osoby starsze, często bardzo doświadczone przez życie i dlatego ich zdanie jest dla nich takie ważne. Pewna z użytkowniczek jednej z aplikacji randkowej poprosiła swoją babcię, by zaakceptowała lub odrzuciła mężczyznę, który zaprosił ją na randkę.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. „To było przez Gadu-Gadu"

Musiał zapytać babcię dziewczyny o zgodę na randkę 

Historia, którą cytuje portal papilot.pl została opisana na Twitterze przez niejakiego Zane'a. Mężczyzna podzielił się nią za pośrednictwem popularnej platformy, a ta stała się prawdziwym viralem. W dzisiejszych czasach randkuje się za pośrednictwem platform randkowych takich jak chociażby Hinge. To właśnie tam mężczyzna znalazł kobietę, z którą chciał umówić się na randkę. Na jej profilu jednak widniała informacja, która większość mogłaby odrzucić, a mianowicie, że umówi się na randkę tylko z tym mężczyznom, którego zaakceptuje jej babcia

Zane podjął wyzwanie i napisał do babci kobiety. W odpowiedzi dostał taką wiadomość: 

Witaj, Zane. Wprawdzie wydajesz się miłym dżentelmenem, ale nie możesz zabrać mi mojej wyjątkowej wnuczki do Włoch. Poza tym w latach 50. umawiałam się z mężczyzną z Pensylwanii i teraz trzymam się z dala od tego stanu.

- napisała babcia. 

Babcia zgodziła się na randkę 

Okazuje się, że ostatecznie babcia zgodziła się na randkę z jej wnuczką. 

Masz moje błogosławieństwo i lepiej postaraj się, żeby ta randka była tak udana, jak bar micwa jej kuzyna Davida, która odbędzie się w maju.

- powiedziała. 

Wpis mężczyzny w social mediach zyskał ogromną popularność, co widać po komentarzach internautów. 

Były babci zrujnował nas wszystkich.
To jest niesamowite, lepiej weźcie ślub. 
Teraz chcę spędzić czas z babcią.

Niestety, ostatecznie relacja tej pary się nie utrzymała. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: