Piękne i śmieszne życzenia dla teściowej z okazji Dnia Matki 2022. Gotowe wiadomości do wysłania

Dzień Matki to idealny czas, aby uczcić wszystkie matki - w tym teściową. Spraw, by ten dzień był dla niej najlepszy, wysyłając jej życzenia z okazji tego wyjątkowego święta. Oto gotowe propozycje do wysłania przez SMS-a i nie tylko.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Składać czy nie składać? W związku ze zbliżającym się Dniem Matki pokaż teściowej, jak bardzo doceniasz miłość i troskę, które poświęciła twojemu współmałżonkowi przez całe jego życie. Wykorzystaj to święto jako okazję do wyrażenia swojej miłości i wdzięczności poprzez życzenia.

Zobacz wideo Bukiet w filiżance na Dzień Matki

Życzenia dla teściowej z okazji dnia matki. Gotowe do wysłania!

Życzenia dla teściowej to nie obowiązek, ale można to traktować jako miły gest. W ten Dzień Matki wyślij jej życzenia, które możesz dostarczyć poprzez różne komunikatory. Oto propozycje:

  1. Ukochanej teściowej – promiennego uśmiechu na co dzień, niewyczerpanych pokładów optymizmu i masę radości z najmniejszych przyjemności.

  2. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki. Jesteś doskonałym przykładem tego, jaka powinna być idealna teściowa, i to widać w człowieku, którego poślubiłam. Wychowałaś go na wspaniałego człowieka, którym jest dzisiaj. Jestem bardzo wdzięczna, że mam Cię za teściową.

  3. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki. Dzień, w którym poślubiłam Twojego syna, był dniem, w którym zyskałam wspaniałą teściową. Jestem bardzo wdzięczna, że mam Cię w swoim życiu.

  4. Najdroższa mamo, w dniu twojego święta, twoja synowa o tobie pamięta. Najserdeczniejsze składam ci życzenia – zdrowia, szczęścia i zadowolenia!

  5. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki. Dla mojej wspaniałej teściowej! Życzę Ci fantastycznego dnia pełnego radości, zasługujesz na to!

  6. Ten dzień zdarza się tylko raz w roku, moja droga teściowo, więc pamiętaj, żeby się zrelaksować, zabawić i mieć najlepszy Dzień Matki w życiu!

Śmieszne życzenia dla teściowej. Humorystyczne propozycje na Dzień Matki

Kontakty między teściową a zięciem lub synową są tematem wielu żartów, kawałów czy memów. Oto humorystyczne propozycje życzeń, gdzie granica dobrego smaku jest zachowana:

  1. Niech mamusia w dniu jej święta, będzie zdrowa, uśmiechnięta. A listonosz z życzeniami, pędzi szybciej niż tsunami!

  2. Droga teściowo, przyjmij życzenia – ze swej synowej zadowolenia. Kochanej teściowej dziś kwiaty niosę, dla ciebie mamo nawet męża zniosę.

  3. Dziś dla mamy kwiaty mamy i życzenia układamy: zdrowia konia, siły byka, kiedy wnuczek z wnusią bryka. A gdy już się zmęczysz z nami, to urlopu pod palmami!

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: