W 90. urodziny przymierzyła swoją suknię ślubną. "To jest cudowne i po prostu wywołuje łzy"

Suknia ślubna to wyjątkowa pamiątka, która kojarzy się zwykle z jednym z najszczęśliwszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że po latach potrafi wywołać takie emocje. Pewna 90-latka w ślubnej kreacji świętowała woje urodziny. Wideo poruszyło internautki. - Spójrzcie na jej uśmiech, na pewno wiele wspomnień powróciło - komentują.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami poruszającymi przeróżne tematy. Znajdziemy tam zarówno układy taneczne, makijaże, stylizacje, jak i domowe triki, przepisy oraz wiele innych inspiracji. Część obecnych na tej platformie osób, od czasu do czasu dzieli się również wyjątkowymi historiami lub momentami ze swojego życia.

Panna młoda zdębiała gdy zobaczyła sukienkę mamy. 'Nie zgodziłabym się na to'Panna młoda zdębiała gdy zobaczyła sukienkę mamy. "Nie zgodziłabym się na to"

W 90. urodziny przymierzyła swoją suknię ślubną. Wideo zrobiło furorę na TikToku

Jakiś czas temu na tiktokowym profilu pod nazwą "diytessa_" pojawiło się wideo, na którym zobaczyć można 90-letnią kobietę ubraną w swoją ślubną kreację. W tej wyjątkowej sukni świętowała swoje 90. urodziny.

W jej 90. urodziny wystroiliśmy ją w jej suknię ślubną

- czytamy pod udostępnionym wideo. Do tej pory wideo obejrzało ponad 1,8 mln osób, a pod postem pojawiły się dziesiątki tysięcy komentarzy:

Nigdy bym nie zgadła, że ona ma 90 lat
Spójrzcie na jej uśmiech, na pewno wiele wspomnień powróciło
To jest cudowne i po prostu wywołuje łzy na twarzy. Najsłodsza rzecz, jaką dziś widziałam
Bardzo wzruszające
Wygląda pięknie
Zapiera dech w piersiach

-komentują. - Zdjęcia z jej ślubu / rocznicy już wkrótce. Dziękujemy za całą miłość! Ona jest taką cenną duszą - odpowiedziała na komentarze właścicielka profilu.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.