W 90. urodziny przymierzyła swoją suknię ślubną. "To jest cudowne i po prostu wywołuje łzy"

Suknia ślubna to wyjątkowa pamiątka, która kojarzy się zwykle z jednym z najszczęśliwszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że po latach potrafi wywołać takie emocje. Pewna 90-latka w ślubnej kreacji świętowała woje urodziny. Wideo poruszyło internautki. - Spójrzcie na jej uśmiech, na pewno wiele wspomnień powróciło - komentują.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami poruszającymi przeróżne tematy. Znajdziemy tam zarówno układy taneczne, makijaże, stylizacje, jak i domowe triki, przepisy oraz wiele innych inspiracji. Część obecnych na tej platformie osób, od czasu do czasu dzieli się również wyjątkowymi historiami lub momentami ze swojego życia.

W 90. urodziny przymierzyła swoją suknię ślubną. Wideo zrobiło furorę na TikToku

Jakiś czas temu na tiktokowym profilu pod nazwą "diytessa_" pojawiło się wideo, na którym zobaczyć można 90-letnią kobietę ubraną w swoją ślubną kreację. W tej wyjątkowej sukni świętowała swoje 90. urodziny.

W jej 90. urodziny wystroiliśmy ją w jej suknię ślubną

- czytamy pod udostępnionym wideo. Do tej pory wideo obejrzało ponad 1,8 mln osób, a pod postem pojawiły się dziesiątki tysięcy komentarzy:

Nigdy bym nie zgadła, że ona ma 90 lat
Spójrzcie na jej uśmiech, na pewno wiele wspomnień powróciło
To jest cudowne i po prostu wywołuje łzy na twarzy. Najsłodsza rzecz, jaką dziś widziałam
Bardzo wzruszające
Wygląda pięknie
Zapiera dech w piersiach

-komentują. - Zdjęcia z jej ślubu / rocznicy już wkrótce. Dziękujemy za całą miłość! Ona jest taką cenną duszą - odpowiedziała na komentarze właścicielka profilu.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.