Gify na Dzień Matki 2022. Wyjątkowe propozycje, które świetnie sprawdzą się jako oryginalne życzenia

Chcesz złożyć nietypowe życzenia z okazji Dnia Matki? Gify dla mamy w tej roli sprawdzą się doskonale, szczególnie jeśli nie możemy spotkać się z nią osobiście. Przygotowaliśmy zatem najlepsze propozycje, które możecie wysłać SMS-em lub poprzez komunikatory internetowe.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Izabela Janachowska świętowała Dzień Matki

Dzień Matki dla każdego może być poniekąd innym powodem do świętowania. Jedni chcą pokazać mamie, że pamiętają o niej w dniu jej święta, niektórzy podziękować za jej codzienne wsparcie oraz wychowanie, a jeszcze inni wyrazić po prostu swoją miłość. Wszyscy jednak pragniemy tego samego — aby mama poczuła się w tym dniu wyjątkowo. Niestety nie zawsze możemy celebrować z nią Dzień Mamy osobiście. Najczęściej wówczas decydujemy się na wysłanie upominku lub kartki z życzeniami. Coraz większą popularnością cieszą się także okazjonalne gify. Przygotowaliśmy zatem kilka najlepszych propozycji na ten dzień. 

Piękne gify na Dzień Mamy. Spraw, aby poczuła się wyjątkowo 

Jeśli nie jesteście miłośnikami długich życzeń ani rymowanych wierszyków, polecamy jeden z poniższych gifów. Taka elektroniczna kartka może czasami wyrazić równie wiele co słowa. 

embed
embed
embed
embed

Oryginalne życzenia na Dzień Mamy. Gify z humorem to strzał w dziesiątkę 

Dla poszukiwaczy nieszablonowych życzeń, którymi rozbawicie mamę, również przygotowaliśmy kilka wyjątkowych propozycji. 

embed
embed
embed
embed

Chcesz wysłać kwiaty na Dzień Matki? Gify z tym motywem będą dodatkową niespodzianką

Niemal każda kobieta uwielbia kwiaty. Jeśli nie możemy wręczyć ich mamie osobiście, to warto, chociaż skorzystać z gifów z ich motywem. Możemy być pewni, że sprawimy jej tym miłą niespodziankę. 

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: