Hit w Biedronce! Zestaw, który przyda się w każdym domu. Podobne w sklepach Lidl i Ikea

Każda domowa złota rączka posiada kilka niezbędnych narzędzi w swojej kolekcji. Okazują się niezawodne gdy pojawiają się drobne usterki. Osoby te powinny zajrzeć do sklepu Biedronka. Pojawił się tam cenowy hit. Zestaw, który przyda się w każdym domu za 21,99 zł. Podobne w Lidlu i Ikei.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W każdym domu powinna znajdować się dobrze wyposażona skrzynka z narzędziami. W sytuacji gdy pojawi się jakaś drobna awaria, jesteśmy w stanie samodzielnie i sprawnie poradzić sobie z jej naprawą. Jeżeli chcielibyśmy uzupełnić ją o brakujące elementy, warto zajrzeć do oferty sklepów Biedronka, Lidl i Ikea. Czekają tam na nas cenowe hity.

Zobacz wideo Te proste myki z pewnością ułatwią ci prace z narzędziami. Przekonaj się, jak niewiele do tego potrzebujesz!

Hit w Biedronce. Zestaw, który przyda się w każdym domu

W aktualnej gazetce sieci sklepów Biedronka dostępna jest ciekawa okazja, która przyda się w każdym domu. Zestaw śrubokrętów i wkrętaków z akcesoriami w cenie 21,99 zł. Do wyboru mamy aż 7 wersji tych zestawień m.in. wkrętak z elastycznym grotem 31 elementów czy zestaw śrubokrętów 6 elementów.

Hit w Biedronce. Zestaw, który przyda się w każdym domuHit w Biedronce. Zestaw, który przyda się w każdym domu Biedronka

Zestaw od Lidla to hit! Zestaw 8 śrubokrętów w cenie 34,99 zł

W sklepach sieci Lidl również możemy znaleźć bardzo ciekawą ofertę dla każdego domu. Jest to zestaw składający się z 8 śrubokrętów, które wykonane zostały z wysokojakościowej stali chromowo-wanadowej. W jego skład wchodzą 4 śrubokręty płaskie, trzy krzyżowe i jeden próbnik napięcia. Jego cena to 34,99 zł.

Zestaw od Lidla to hit! Zestaw 8 śrubokrętów w cenie 34,99 złZestaw od Lidla to hit! Zestaw 8 śrubokrętów w cenie 34,99 zł Lidl

Ikea: komplet narzędzi. Warto mieć go pod ręką

Praktyczne narzędzia ze sklepu Ikea zaspokoją podstawowe potrzeby w domu. Młotek z zestawu można wykorzystać dodatkowo jako gumowy dobijak, w zestawie osobna gumowa nakładka. Wszystkie narzędzia mają wygodną rękojeść zrobioną z miękkiej gumy syntetycznej. W komplecie: młotek z oddzielną gumową obudową, regulowany klucz, kombinerki, śrubokręt na 3 typy wkrętów i szydło płaskie. Cena tego zestawu to 35,00 zł.

Ikea: komplet narzędzi. Warto mieć go pod rękąIkea: komplet narzędzi. Warto mieć go pod ręką Ikea

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: