Kasia Cichopek podzieliła fanów swoją sukienką: "Cudny kolor, ale za duży dekolt"

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym zapozowała w kopertowej sukience. Kobieca kreacja w intensywnym kolorze nie wszystkim się jednak spodobała. - "Szału nie ma za takie pieniądze", "Wow! Kiecka jak marzenie!" - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek należy do tego grona gwiazd, które aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Aktorka na Instagramie zgromadziła do tej pory ponad 532 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Liczba ta jednak cały czas rośnie. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, aktorka jest ogromną inspiracją. Fanki chętnie podpatrują nie tylko sposoby dbania o sylwetkę czy fryzury Kasi Cichopek, lecz przede wszystkim jej stylizacje.

Katarzyna Cichopek w modnej, kopertowej sukience. Fanki: "Zjawiskowa"

Kasia Cichopek podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym zapozowała w dopasowanej sukience o kroju kopertowym, w kolorze fuksji. Trzeba przyznać, że tego typu sukienka idealnie podkreśliła zgrabną figurę aktorki. - Prostota, kolor, krój i jakość(...). Tak jak lubię najbardziej - napisała Kasia Cichopek pod udostępnioną fotografią. Okazuje się jednak, że zdania fanek i fanów na temat tej kreacji są podzielone. Część z nich jest bowiem zachwycona, inni natomiast nie są do końca przekonani:

Pięknie
Mega fotka
Piękność. Kasiu ogień
U cioci Kloci na imieninach...
Pięknie wyglądasz
Coś w dekolcie nie pykło
Zjawiskowa
Cudny kolor, ale jak dla mnie za duży dekolt
Szału nie ma za takie pieniądze
Bogini Piękności, co na siebie założy wygląda rewelacyjnie. Piękna kobieta
Piękna sukienka, ale Pani olśniewa
Wow! Kiecka jak marzenie!

- czytamy.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: