Martyna Wojciechowska szuka pracy. "To nie żart! Serio szukam pracy! Pomożecie?!"

Martyna Wojciechowska na Instagramie opublikowała post, w którym czytamy, że szuka pracy. W pierwszej chwili wiele osób zastanawiało się, o co tak naprawdę chodzi. Okazuje się, że gwiazda po raz kolejny postanowiła komuś pomóc.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Od lat podróżuje po całym świecie i pokazuje historie wyjątkowych kobiet w swoim programie "Kobieta na krańcu świata". Poza tym wielu z nich pomogła. Przypomnijmy, że w 2017 roku Wojciechowska adoptowała 22-letnią Kabulę, dziewczynę z Tanzanii cierpiącą na albinizm. Poza tym podróżniczka ma swoją fundację Unaweza, która pomaga kobietom w Polsce i na całym świecie wyrównywać szanse ekonomiczne, społeczne i prawne. Zapewnia także dostęp do edukacji, opieki medycznej i spełnia ich marzenia. Teraz Martyna Wojciechowska na swój Instagram wrzuciła krótkie nagranie, na którym widzimy, jak po kolei przerzuca kolejne plansze, z których dowiadujemy się, że jest zestresowana bo dawno tego nie robiła i... szuka pracy. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska szuka pracy. "Serio to nie żart. Pomożecie?"

Martyna Wojciechowska szuka pracy 

- "Szukam pracy! To nie żart! Serio szukam pracy! Pomożecie?!" - napisała w social mediach. Okazuje się, że Martyna rzeczywiście jej szuka, ale nie dla siebie. Kobiety są dla niej niezwykle ważne, dlatego i tym razem postanowiła pomóc jednej z nich. Zena, bo tak ma na imię bohaterka jednego z odcinków "Kobieta na krańcu świata" przyjechała do Polski z Libanu. 

W Jej kraju nie ma pracy, panuje chaos i bieda. Jest w Polsce od stycznia, chce zostać na dłużej i właśnie tutaj stworzyć swoje miejsce. Ma wielkie serce, wysokie kwalifikacje, jest zaangażowana i bardzo dobrze zorganizowana. Umie świetnie kierować zespołem! (...) Gwarantuję, że ktoś, kto Ją zatrudni u siebie, będzie miał na pokładzie PRAWDZIWY SKARB.

- napisała. 

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska udostępniła zdjęcie ciała bez filtra. "Takie jesteśmy"

Fanki Martyny Wojciechowskiej są zachwycone jej postawą 

Nie da się ukryć, że to, co dla kobiety zrobiła Wojciechowska, jest naprawdę godne pochwały, co również doceniły jej fanki. Większość z nich w komentarzach pisała, że z takim wsparciem z pewnością szybko znajdzie pracę

Zena!!! Trzymam kciuki! Jesteś w dobrych rekach! Odcinek z tobą obejrzałam 5 razy! Uwielbiam twój pozytywny i niezłomny charakter!
Widziałam ten odcinek. Wielki szacunek. Trzymam kciuki, aby znalazł się pracodawca, który doceni tę perłę.
Zena z pewnością będzie skarbem w nowym miejscu pracy.

- pisali obserwatorzy dziennikarki. 

 

Martyna Wojciechowska o historii z granicy: 'Bycie bohaterem to nie zawsze wielkie czyny' (zdjęcie ilustracyjne) Wojciechowska o historii z granicy: "Bycie bohaterem to nie zawsze wielkie czyny"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: