Seniorki walczyły o sukienkę w lumpeksie. "To jest ciekawsze niż Fame MMA"

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze łupy w lumpeksie można znaleźć w dniu dostawy. Niestety, czasami o wymarzoną rzecz trzeba dosłownie walczyć, o czym przekonała się jedna z kupujących w garwolińskim second-handzie. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać jak dwie seniorki wyrywają sobie z rąk białą sukienkę.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Zakupy w lumpeksie kiedyś były obciachem, dziś są na porządku dziennym. Wiele osób wybiera te miejsca, by znaleźć wymarzone perełki. Ponadto niektórzy z nich w ten sposób chcą przyczynić się do ochrony środowiska i dawać ubraniom drugie życie. Nie wiemy, jakie motywy miały kupujące z opisywanego nagrania, natomiast pewne jest, że każda z tych osób miała chrapkę na białą sukienkę. 

Zobacz wideo Konturowanie różem? Tak!

Seniorki walczyły o białą sukienkę w lumpeksie 

Osoby, które regularnie odwiedzają second-handy z pewnością wiedzą, jak wyglądają dni dostawy. Tłum ludzi próbuje znaleźć prawdziwe perełki. Trzeba nieźle pilnować swoich łupów, bo w tym całym zamieszaniu może zdarzyć się tak, że ktoś po prostu podkradnie nam coś, co wcześniej my znaleźliśmy. 

Na TikToku pojawiło się nagranie z garwolińskiego lumpeksu, na którym widać jak dwie starsze kobiety próbują sobie wyrwać z rąk białą sukienkę. Pomiędzy paniami wywiązała się dyskusja. Żadna z nich nie chciała odpuścić i z całych sił trzymała za wieszak. W oddali słychać jak jedna z klientek lub obsługa ze sklepu krzyczy: - "Proszę przestać!". W tym momencie jedna z kobiet odpuściła, a druga udała się do kasy ze swoją zdobyczą. 

TikTokerka pokazała, co znalazła w kieszeniach ubrań z lumpeksów. 'Maseczka, klucze i przedmiot wart kilka tys. złotych' Pokazała, co znalazła w kieszeniach ubrań z lumpeksów. "Perełka za kilka tys. złotych"

Zażenowani internauci śmieją się z nagrania 

Wideo już stało się prawdziwym hitem i do tej pory zostało obejrzane ponad 100 tys. razy. Pojawiło się również sporo komentarzy, w których internauci śmieją się z sytuacji, która wydarzyła się w lumpeksie. Niektórzy mówią, że nie raz byli świadkiem takiej sytuacji inni, że to, co zrobiły seniorki, jest po prostu kuriozalne. 

Kiedy 14. emerytura wjechała za mocno.
Ja po prostu nie wierzę w to, co widzę.
Świat się kończy, naprawdę.
To jest lepsze niż Fame MMA. 

- pisali. 

A wy spodziewaliście się, że można z takim zacięciem walczyć o sukienkę? 

Znalazł w lumpeksie prawdziwą perełkę Kupił kurtkę sprzed 20 lat w lumpeksie i sprzedał za kilka tysięcy zł w minutę

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: