Pamiętacie Lucy z serialu "Ranczo"? Ilona Ostrowska skończyła 48 lat. Jak dziś wygląda?

To właśnie serial "Ranczo" i rola Amerykanki Lucy Wilskiej przyniosła Ilonie Ostrowskiej największą rozpoznawalność i rzeszę fanów. Aktorka niedawno świętowała swoje 48 urodziny i z tej okazji opublikowała zdjęcie na Instagramie. Jak zmieniła się od czasu zakończenia słynnej produkcji?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Ilona Ostrowska urodziła się w 1974 roku w Szczecinie. Już jako nastolatka była zafascynowana aktorstwem i wiedziała, że chciałaby z nim związać swoją przyszłość. Jeszcze przed ukończeniem szkoły średniej na początku lat 90., występowała w awangardowym Teatrze "Performer" w Zamościu. Później aplikowała do wrocławskiej filii krakowskiej PWST. Studia ukończyła w 1998 roku i od razu zadebiutowała na wielkim ekranie. 

Anna Lewandowska "Wow! Boska ta spódnica" Ani Lewandowskiej. Jej cena zwala z nóg!

Za rolę Lucy z serialu "Ranczo" widzowie ją pokochali. Wcześniej otrzymywała głównie role epizodyczne

Pierwszy serial, w jakim można było podziwiać Ostrowską to "Życie jak poker", w którym wcielała się rolę Magdy. Był on emitowany w latach 1998–1999 przez stację Polsat. Później gościnnie brała udział w produkcjach tj. "M jak miłość", "Dzień świra", "Kasia i Tomek" czy "Na wspólnej". Jednak dopiero rola Amerykanki, która przewraca do góry nogami życie mieszkańców wsi Wilkowyje przyniosła jej największą popularność. Żywiołowa i energiczna Lucy Wilska, która z czasem została wójtem, cieszyła się dużym powodzeniem wśród mężczyzn. Związek stworzyła jednak z miejscowym artystą Kusym, w którego wcielał się Paweł Królikowski. 

 

Jak dziś wygląda serialowa Lucy? Ilona Ostrowska skończyła 48 lat 

"Ranczo" zapewniło Ostrowskiej rozpoznawalność, a to przełożyło się na liczne propozycje zawodowe. Aktorka wystąpiła m.in. w: "Ile waży koń trojański", "Na dobre i na złe", "7 uczuć", czy "To musi być miłość". Natomiast od 2022 roku wciela się w postać Beaty Lorek w serialu "Komisarz mama". W 2018 roku gwiazda zaskoczyła również fanów udziałem w programie TVN-u "Agent gwiazdy", w którym okazała się tytułowym agentem. 

25 maja aktorka świętowała swoje 48 urodziny. Ilona Ostrowska wciąż wygląda równie olśniewająco i niemal nie zmieniła się od zakończenia popularnego serialu TVP.

 

'Mam talent!' Oto wszyscy zwycięzcy "Mam talent". Czym się teraz zajmują?

Ilona Ostrowska prywatnie. Jej życie uczuciowe było tematem wielu portali plotkarskich 

Jedną z pierwszych miłości aktorki był Tomasz Karolak. Para poznała się jeszcze podczas studiów. Związek ten jednak nie przetrwał, czego powodem była dzieląca ich odległość, o czym oboje wspominali w wywiadach. W "Dobrym Tygodniu" Karolak przyznał po latach: 

Kiedyś byliśmy piękni i młodzi, byliśmy narzeczeństwem. U Ilonki piękność została. Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana (...). Ten związek nie przetrwał głównie ze względów geograficznych. Ja byłem aktorem teatru krakowskiego, a ona grała i mieszkała we Wrocławiu i ta nasza relacja na odległość wreszcie nam się rozsypała. Zastałem tam mężczyznę, nie silniejszego i większego. Takiego, co był wtedy na miejscu. Moje serce zostało wtedy złamane.

Na podobne wyznanie zdobyła się również Ostrowska: 

Było w tym coś pięknego: nieustająca tęsknota, miliony telefonów, samotne godziny spędzone w pociągu. Ale umykały nam wspólne chwile, wieczory we dwoje. Brakowało stabilności. (...) Zaczęłam myśleć o domu. Wiedziałam, że nie chcę już zabawy w związek na odległość.
 

Aktorka związała się z Jackiem Borcuchem, z którym w 2004 roku wzięła ślub. Dwa lata później urodziła im się córka Miłosława. Niestety ich małżeństwo zakończyło się ostatecznie w 2012 roku. Borcuch wdał się bowiem w romans z młodszą o 15 lat Olgą Frycz. 

Obecnie gwiazda układa sobie życie u boku muzyka Patryka "Pata" Stawińskiego. Para jest zaręczona, a w 2016 roku powitali na świecie syna Gustawa.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: