Anna Dec czekała z seksem do ślubu. "Wiara była dla mnie drogowskazem"

- Bardzo długo z tym czekałam. To było dla mnie ważne, żeby to było z miłością mojego życia, z którą chcę zawiązać związek małżeński - wyznała w wywiadzie popularna prezenterka.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko przy częstym używaniu drukarki?

Anna Dec w 2013 roku została prezenterką pogody w TVN Meteo. Szybko zdobyła popularność i sympatię widzów. Od 2015 roku Dec prezentuje pogodę w TVN Meteo Active, TVN24, TVN24BIS, TTV, TVN.

"To było dla mnie ważne"

W wywiadzie, którego prezenterka udzieliła niedawno "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim małżeństwie. Poruszyła między innymi temat seksu przedmałżeńskiego. Jak zdradza, bardzo zależało jej na tym, by zachować cnotę, aż do ślubu

Bardzo długo z tym czekałam. To było dla mnie ważne, żeby to było z miłością mojego życia, z którą chcę zawiązać związek małżeński. [...] Dla mnie seksualność to sfera związana z uczuciami. Nie chciałam się rozdrabniać, chciałam być dla jednego mężczyzny. Chciałam, żeby jeden mężczyzna mnie znał 

- wyznała.

"Wiara była dla mnie drogowskazem"

Dec dodała także, że wiara odgrywa w jej życiu bardzo ważną rolę. Dlatego też poznanie przyszłego męża uznała za znak. - Wiara była dla mnie drogowskazem. Umiem trochę czytać znaki w swoim życiu i wiedziałam, że on nie znalazł się tam przypadkowo. Wiedziałam, że to jest ten pisany mi człowiekm - wyznała.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: