"Najpiękniejsza para Gruzji" pokazała swoje córeczki. Internauci: Wyglądają jak lalki

Ta rodzinka robi w sieci prawdziwą furorę. Mówią o nich "najpiękniejsza para Gruzji", a na ich instagramowych profilach można także zobaczyć zdjęcia ich córeczek. Odziedziczyły dobre geny po rodzicach? Internautki oraz internauci nie mają wątpliwości.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Na Instagramie swoje profile prowadzi wiele kobiet z całego świata, które zrobiły furorę i zyskały miliony obserwatorek i obserwatorów dzięki swojej urodzie. Do takiego grona instamodelek należy właśnie pochodząca z Gruzji Miriam. Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,9 mln osób. Jest wysoką brunetką o niezwykle długich nogach i szczupłej figurze, a wraz ze swoim mężem tworzą duet, który zyskał wśród fanek i fanów miano "najpiękniejszej pary Gruzji". Ale to nie wszystko. Para doczekała się dwóch córek, które również zachwycają swoim wyglądem.

Najpiękniejsza para Gruzji i ich córeczki robią furorę na Instagramie: "Nieprawdopodobnie piękna rodzina"

Pierwsza córeczka Mariam i Davida przyszła na świat pod koniec 2018 roku. Dziewczynce dali na imię Martha. Para pobrała się natomiast w 2019 roku. Na początku 2020 roku po raz kolejny zostali rodzicami dziewczynki, którą nazwali Milena. Modelka chętnie dzieli się w sieci nie tylko swoimi zdjęciami, lecz także swoich córeczek oraz całej rodziny. Pod publikowanymi przez Mariam i Davida postami na Instagramie pojawia się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy zdumieni są ich perfekcyjnym wyglądem:

Piękna rodzina
Wyglądacie niesamowicie
Dziewczynki wyglądają jak lalki
Jesteście przeuroczy 
Olśniewająca para
Najpiękniejsza para Gruzji
Jak laleczki, wyglądają pięknie
Idealni
Absolutnie zjawiskowi

- czytamy.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: