Ewa Chodakowska o swojej mamie. Internautka: "Szkoda, że ty tego nie chcesz poczuć"

Ewa Chodakowska z okazji Dnia Mamy opublikowała na Instagramie zdjęcie z mamą, które opatrzyła szczerym wpisem. - Cudownie mieć taki wzór - komentują fanki. Jedna z internautek postanowiła jednak nawiązać do decyzji trenerki i jej męża o nieposiadaniu dzieci. Ewa Chodakowska odpowiedziała.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. "Bałam się o tym mówić"

Ewa Chodakowska jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce i od 10 lat motywuje do zmiany stylu życia miliony Polek. Na swoim instagramowym profilu, gdzie obserwuje ją ponad 2 mln osób, regularnie organizuje wyzwania treningowe, dzieli się zdrowymi przepisami, a także uczy kobiety, jak poprzez aktywność fizyczną zbudować siłę mentalną i przejąć kontrolę nad własnym życiem. Od czasu do czasu trenerka pokazuje także wybrane momenty ze swojego życia prywatnego.

Ewa Chodakowska we wpisie z okazji Dnia Mamy: "Kobieta, która nauczyła mnie miłości do ludzi"

Ewa Chodakowska na swoim instagramowym oraz facebookowym profilu z okazji Dnia Mamy opublikowała zdjęcia ze swoją mamą, do których dołączyła wzruszający wpis. - Nie mam fancy zdjęć z moją Mami. Właśnie przewertowałam telefon i zdałam sobie sprawę, ze w ogóle mam stanowczo za mało zdjęć z Mami. Z jednej strony fajnie, bo mój telefon zawsze leży w kącie podczas naszych spotkań, a z drugiej strony tak mało uwiecznionych chwil. Muszę to zmienić! Kocham Cię nasza Mami! Nasz Skarbie! Nasz Aniele Stróżu. Najlepszy przykładzie bezwarunkowej miłości. Zawsze dobra, zawsze cierpliwa, zawsze pokorna i oddana na zawsze. Nie znam drugiego takiego człowieka. Kobieta, która nauczyła mnie miłości do ludzi, empatii, szacunku, lojalności. Moja Mami nauczyła mnie dawać i nie oczekiwać nic w zamian, wybaczać i nie pamiętać złego, przyjmować to, co przynosi los z pokorą i najserdeczniej, najcieplej przytulać. Moja Mami oddała nam całe swoje życie. Bez reszty. Kiedyś Ją zapytałam, czy gdyby miała szanse przeżyć to życie raz jeszcze, czy coś by zmieniła. Odpowiedziała z uśmiechem: "Mam Was. Mam Waszą miłość. To najlepsze, co mogło mnie spotkać. Zrobiłabym wszystko raz jeszcze dokładnie tak samo" - napisała Ewa Chodakowska.

Pod postami na Instagramie oraz Facebooku pojawiło się wiele komentarzy od fanek trenerki:

Twoja mama musi być niesamowitą osobą
Piękne słowa Ewo, nasze mamy są najlepsze pod słońcem
Cudownie mieć taki wzór
Taka Mama to skarb
Piękne zdjęcie i słowa

- czytamy. Jak się okazuje niektóre osoby nadal nie potrafią zaakceptować decyzji, którą Ewa Chodakowska podjęła wraz z mężem o nieposiadaniu dzieci: 

Piękne, ale szkoda, że ty tego nie chcesz poczuć, jak to jest być kochanym przez własne dziecko. Jakaś dziwna moda nastała i moje zdanie się nie zmieni. Coraz więcej ludzi otwarcie mówi, że nie chce... Ale dla takich chwil warto, polecam

- napisała internautka pod postem na Instagramie.

Moja Mama wybrała drogę macierzyństwa, przepiękną drogę, oddając się jej bez reszty... Jak sama przyznaje, to było jej powołanie, a ja będę jej za to dozgonnie wdzięczna, co nie znaczy, że macierzyństwo jest i moim powołaniem

- odpowiedziała jej Ewa Chodakowska.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: