Red Lipstick Monster pokazuje pośladki bez retuszu. Kobiety dziękują jej za ten post

Red Lipstick Monster podzieliła się niedawno ze swoimi obserwatorami zdjęciem w stroju kąpielowym. Fani docenili ją za odwagę w pokazywaniu niedoskonałości ciała. - Nawet nie wiesz, ile to znaczy, co teraz robisz - napisała pod postem jedna z kobiet.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Konturowanie różem? Tak!

Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska-Kostoglu, to jedna z najpopularniejszych youtuberek w Polsce. Testuje nowości kosmetyczne, podpowiada, co warto kupić na drogeryjnych promocjach, jak wykonać idealną kreskę czy metaliczne paznokcie.

"Jesteśmy otoczeni przez fałsz"

W ostatnich latach Ewa bardzo często mówi o samoakceptacji i ciałopozytywności. 

Chodzi o pokazanie prawdy i różnorodności. Nie ma to nic wspólnego z propagowaniem niezdrowego stylu życia, co często zarzuca się temu ruchowi. Jesteśmy otoczeni przez fałsz, bo treści, które docierają do nas z mediów są edytowane do poziomu iluzji rzeczywistości. Popkulturowe ciała wpisują się w narzucony kanon, który nie ma nic wspólnego (albo niewiele) z tym, jak wyglądają miliony kobiet na całym świecie

- wyznała w rozmowie z Fashionpost.pl.

Red Lipstick Monster pokazuje pośladki bez retuszu

Niedawno Ewa opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, które zachwyciło jej fanów. Post w ciągu kilkunastu godzin zdobył blisko 80 tysięcy polubień. 

 

Fani youtuberki są zachwyceni jej odwagą i szczerością w pokazywaniu ciała. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Nawet nie wiesz, ile znaczy to, co teraz robisz.
Jak ja szanuje twoją prawdziwość.
W końcu ktoś pokazuje prawdziwość kobiet. Wielki szacunek za odwagę!

- czytamy pod postem. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: