Pan młody przegiął na weselu? Wideo hitem w sieci. "Pełna zgoda na unieważnienie ślubu"

Panna młoda przystępując do krojenia i symbolicznego podzielenia się tortem ze swoim mężem zupełnie nie spodziewała się, co za chwilę ją spotka. To, co zrobił pan młody uwieczniono na nagraniu, które później kobieta opublikowała na TikToku. - Prosi się o rozwód - komentują internautki.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Każdy ma swoją historię". Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko?

Ślub i wesele to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary młodej. Nic więc dziwnego, że chcą, by wszystko wyszło idealnie. Jednak planując nawet najdrobniejszy szczegół, nie można przewidzieć wszystkiego. Na własnej skórze przekonała się o tym pewna panna młoda, która opublikowała na TikToku nagranie tego, co jej mąż zrobił podczas dzielenia się tortem.

Pan młody przegiął na weselu? "Wyszłabym i już nie wróciła"

20-latka prowadząca na TikToku profil pod nazwą @chloenewhamilton19 wyszła niedawno za mąż. W sieci podzieliła się nie tylko wybranymi kadrami z tego wyjątkowego dnia, lecz także opublikowała nagranie, na którym uwieczniono to, co jej świeżo poślubiony mąż zrobił podczas krojenia i dzielenia się tortem. Otóż pan młody zamiast podać swojej żonie kawałek tortu do ust, postanowił chwycić większy kawałek i wysmarować nim jej twarz. Na wideo widać, jak panna młoda próbuje się przed tym bronić, ale pan młody nie dał za wygraną. Post zrobił furorę w sieci, a nagranie obejrzało ponad 6,8 mln osób. Pod postem pojawiło się także wiele komentarzy od internautek oburzonych zachowaniem męża.

Prosi się o rozwód
Nie ogarniam jak można zrobić coś takiego
Pełna zgoda na unieważnienie ślubu
Rozwód natychmiastowy
Wyszłabym i już nie wróciła
Życie mu nie miłe chyba

- czytamy. Kobieta jednak nie ma mu tego za złe. Jak można przeczytać w bio na TikToku uważa, że poślubiła swojego najlepszego przyjaciela.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: