Pan młody przegiął na weselu? Wideo hitem w sieci. "Pełna zgoda na unieważnienie ślubu"

Panna młoda przystępując do krojenia i symbolicznego podzielenia się tortem ze swoim mężem zupełnie nie spodziewała się, co za chwilę ją spotka. To, co zrobił pan młody uwieczniono na nagraniu, które później kobieta opublikowała na TikToku. - Prosi się o rozwód - komentują internautki.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Każdy ma swoją historię". Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko?

Ślub i wesele to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary młodej. Nic więc dziwnego, że chcą, by wszystko wyszło idealnie. Jednak planując nawet najdrobniejszy szczegół, nie można przewidzieć wszystkiego. Na własnej skórze przekonała się o tym pewna panna młoda, która opublikowała na TikToku nagranie tego, co jej mąż zrobił podczas dzielenia się tortem.

Wybrała czarną sukienkę na wesele. Została skrytykowana Wybrała czarną sukienkę na wesele. Obserwatorzy oburzeni. "To przesada"

Pan młody przegiął na weselu? "Wyszłabym i już nie wróciła"

20-latka prowadząca na TikToku profil pod nazwą @chloenewhamilton19 wyszła niedawno za mąż. W sieci podzieliła się nie tylko wybranymi kadrami z tego wyjątkowego dnia, lecz także opublikowała nagranie, na którym uwieczniono to, co jej świeżo poślubiony mąż zrobił podczas krojenia i dzielenia się tortem. Otóż pan młody zamiast podać swojej żonie kawałek tortu do ust, postanowił chwycić większy kawałek i wysmarować nim jej twarz. Na wideo widać, jak panna młoda próbuje się przed tym bronić, ale pan młody nie dał za wygraną. Post zrobił furorę w sieci, a nagranie obejrzało ponad 6,8 mln osób. Pod postem pojawiło się także wiele komentarzy od internautek oburzonych zachowaniem męża.

Prosi się o rozwód
Nie ogarniam jak można zrobić coś takiego
Pełna zgoda na unieważnienie ślubu
Rozwód natychmiastowy
Wyszłabym i już nie wróciła
Życie mu nie miłe chyba

- czytamy. Kobieta jednak nie ma mu tego za złe. Jak można przeczytać w bio na TikToku uważa, że poślubiła swojego najlepszego przyjaciela.

Wesele, zdjęcie ilustracyjne Dzieci na weselu. "W PRL-u były obecne, a teraz ważniejsza od dzieci jest impreza"

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: