Nowa sukienka wieczorowa Lewandowskiej to "klasa i styl". Podkreśla jej figurę. Podobne już za 249 zł

Lewandowscy wciąż udostępniają nowe zdjęcia z Festiwalu Filmowego w Cannes. Zjeżdżają się na niego największe gwiazdy. Na Instagramie Anny jak i Roberta możemy zobaczyć kolejną suknię, w jakiej na czerwonym dywanie pokazała się trenerka. Podobne modele możemy kupić w sklepach ASOS i Moliera2.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na Festiwalu Filmowym w Cannes pojawiły się największe gwiazdy kina i nie tylko. Nie zabrakło tam polskiego akcentu, ponieważ w wydarzeniu wzięli udział Lewandowscy. Anna od jakiegoś czasu udostępnia na swoim Instagramie piękne kreacje, w jakich można było ją tam zobaczyć. Najnowsza to szyk, klasa i elegancja.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała wnętrze "rezydencji" jej córek

Anna Lewandowska na Festiwalu w Cannes ponownie pokazała klasę i styl. Jej zjawiskowa sukienka to hit!

Lewandowscy wciąż przebywają na Festiwalu Filmowym w Cannes. Anne mogliśmy oglądać już w kilku odsłonach, jednak ostatnio znów zabłysnęła. Wybrała szykowną, ale elegancką, długą, czarną suknię z odkrytymi ramionami. Kreacja ta posiada seksowne wcięcie w dekolcie i zdobienia na nim a pochodzi ona od Magdy Butrym. Całość uzupełniona została srebrną biżuterią. Bez wątpienia trenerka prezentowała się zjawiskowo u boku swojego męża. Fani licznie komentują jej kreację:

Klasa i styl
Zjawiskowa!
Jak zawsze z klasą
Klasa i elegancja, a zarazem sexy
 

ASOS: sukienki wieczorowo maxi. Ten model dodaje klasy

W sklepie marki ASOS udało nam się znaleźć model podobny do kreacji Anny. Jest to sukienka o długości maxi marki Trendyol. Jej fason jest z odsłoniętymi ramionami i posiada wstawki z siateczki dobby. Dodatkowe rozcięcie z tyłu nadaje lekkości tej kreacji. Posiada ona też zapięcie na zamek błyskawiczny z tyłu i dopasowany krój. Cena tego modelu to 249,00 zł.

ASOS: sukienki wieczorowo maxi. Ten model dodaje klasyASOS: sukienki wieczorowo maxi. Ten model dodaje klasy ASOS

Moliera2: sukienka wieczorowa. W tym modelu odsłonięte ramiona dodają lekkości

W sklepie Moliera2 dostępna jest jeszcze jedna podobna, ale droższa propozycja sukienki podobnej do kreacji Anny Lewandowskiej. Ta czarna sukienka wieczorowa Greta Outer Space projektu polskiej marki Aggi wykonana z mięsistego atłasu. Sukienka jest o długości maxi z białymi wysmuklającymi całą sylwetkę lampasami i odsłoniętymi ramionami. Dopasowana do sylwetki, podkreślająca Twoje atuty sukienka sprawi, że będziesz wyglądać absolutnie wyjątkowo. Jej cena to aktualnie 1500,00 zł.

Moliera2: sukienka wieczorowa. W tym modelu odsłonięte ramiona dodają lekkościMoliera2: sukienka wieczorowa. W tym modelu odsłonięte ramiona dodają lekkości Moliera2

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: