Pamiętacie Agnieszkę z serialu "Na dobre i na złe"? Teraz robi karierę w innej branży. Jest nie do poznania

Serial "Na dobre i na złe", który zadebiutował na ekranach już w 1999 roku, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Choć z pierwszej obsady jedynie nielicznych aktorów wciąż możemy podziwiać w produkcji, to zagorzali fani serialu z pewnością ją pamiętają. Znalazła się w niej m.in. Karolina Borkowska, która wcielała się z Agnieszkę, czyli serialową córkę Bruna. Dzisiaj ma 39 lat, a jej kariera potoczyła się zupełnie inną ścieżką.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Polski serial "Królowa" z Andrzejem Sewerynem jako drag queen [ZWIASTUN]

Karolina Borkowska w rolę Agnieszki Walickiej wcielała się już od pierwszego sezonu serialu. Swoją aktorską przygodę zaczęła jednak znacznie wcześniej. Można powiedzieć, że aktorstwo miała w genach. Wielu widzów z pewnością kojarzy jej ojca Jacka Borkowskiego, który gra Piotra Rafalskiego w "Klanie". Ostatecznie Karolina Borkowska wybrała zupełnie inną ścieżkę. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda? 

Widzowie zapamiętali ją jako Agnieszkę z "Na dobre i na złe". W telewizji karierę zaczynała jako prowadząca

Pierwszy raz na ekranie Borkowską widzowie mogli podziwiać jako współprowadzącą program "Polskie ABC" w TVP Polonia w latach 1993-1997. W 1994 roku wystąpiła w produkcji  "Ogrodnik i jego chlebodawcy", a od 1995 brała także udział w spektaklach Teatru TV. Jednak to dopiero serial "Na dobre i na złe" w 1999 roku przyniósł jej ogólnopolską rozpoznawalność. Przez 6 lat wcielała się w rolę buntowniczej Agnieszki Walickiej, czyli córkę Bruna i Elżbiety.

Karolina Borkowska i Bartosz ObuchowiczKarolina Borkowska i Bartosz Obuchowicz kadr z serialu 'Na dobre i na złe'

W 2005 roku postanowiła jednak odejść z obsady. Później wystąpiła epizodycznie w "Pierwszej miłości" oraz "Biurze kryminalnym". Na tym zakończyła się jej aktorska przygoda, ale nie telewizyjna. Borkowska przez kilka lat pisała artykuły do "Świata Seriali" i "Warsaw Point", prowadziła teleturniej dla młodzieży w TVP2 "Dajmy im szkołę", była wydawcą programu "Pytanie na śniadanie", a także współpracowała z programem informacyjnym "Panorama". W 2005 ukończyła nawet studium teatralne w Teatrze Żydowskim. 

Ostatecznie wybrała jednak karierę w PR. W 2008 roku Karolina Borkowska została absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Marketing Polityczny i Public Relations.

Czym obecnie zajmuje się Karolina Borkowska? Serialowa Agnieszka podbija branżę PR 

Po zakończeniu studiów w 2010 roku Borkowska założyła własną agencję PR. W 2016 została wybrana na 2-letnią kadencję jako wiceprezes Związku Firm Public Relations, a w 2020 roku na członka zarządu Stowarzyszenia Agencji Public Relations. Ponadto jest także wykładowczynią Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas oraz często występuje jako prelegentka podczas branżowych wydarzeń. 

Prywatnie Karolina Borkowska od 2010 roku jest żoną Pawła Bylickiego, z którym wspólnie prowadzi firmę, a od 2014 roku również mamą

Karolina BorkowskaKarolina Borkowska youtube.com/SAR Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: