Ola Żebrowska zdjęciem odpowiedziała na komentarze internautów. "Niesmaczne"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała w sieci swój ogromny dystans oraz poczucie humoru. W odpowiedzi na komentarze, które znalazły się pod jej zdjęciem na profilu Michała Żebrowskiego, opublikowała kolejną fotografię. - Takie intymne zdjęcie wstawiać do internetu?! - komentują rozbawione fanki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Aktualnie obserwuje ją ponad 263 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby osób w sieci, które w mediach społecznościowych szukają szczerości, naturalności, luzu i poczucia humoru. Ola Żebrowska pokazując prawdziwe, nieprzekoloryzowane kadry, a także swój luz, dystans i poczucie humoru, regularnie rozbawia swoje obserwatorki do łez. 

Red Lipstick MonsterRed Lipstick Monster pokazuje pośladki bez retuszu. Kobiety dziękują jej za ten post

Aleksandra Żebrowska zdjęciem odpowiedziała na komentarze internautów. Fanki zrywają boki ze śmiechu: "Na boso w ciąży? Wilka dostaniesz! Niesmaczne"

Kilka dni temu, z okazji Dnia Mamy, Michał Żebrowski opublikował na swoim profilu zdjęcie Oli Żebrowskiej, która zapozowała przed lustrem w koszuli, odsłaniając swoje ciało. Niektóre osoby stwierdziły w komentarzach, że "trzeba mieć szacunek do siebie", a publikowanie takich kadrów jest "niesmaczne". W odpowiedzi na to, Ola Żebrowska udostępniła na Instagramie kolejne zdjęcie. 

Miało być #smaczne @zebrowski.michal

- napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy o fanek, które również postanowiły pożartować sobie z komentarzy pod tamtym zdjęciem:

Ola! Ty nawet jak niesmacznie to smaczna jesteś
Na boso w ciąży? Wilka dostaniesz! Niesmaczne
Ale jak tak, stopa odkryta, wstydź się!
Takie intymne zdjęcie wstawiać do internetu?!
Zdjęcia w piżamie? W internety? W piżamie to cię tylko chłop powinien widzieć, ślubny oczywiście
Za dużo nagości na tym zdjęciu. Jak możesz mieć gołą łydkę... no kobiecie w ciąży nie przystoi, wstyd i niesmaczne
Uwielbiam Wasze poczucie humoru, dystans i ironię!!! Jesteście Mistrzami
O kurde, a co jeśli teraz się przegięło w drugą stronę i sztab specjalistów wyliczy z długości koszuli że jesteś nazbyt cnotliwa?

- czytamy.

Beata Olga Kowalska i Marta LipińskaPamiętacie Wezółową z "Rancza"? Tak wygląda teraz Beata Olga Kowalska

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: