Ola Żebrowska zdjęciem odpowiedziała na komentarze internautów. "Niesmaczne"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała w sieci swój ogromny dystans oraz poczucie humoru. W odpowiedzi na komentarze, które znalazły się pod jej zdjęciem na profilu Michała Żebrowskiego, opublikowała kolejną fotografię. - Takie intymne zdjęcie wstawiać do internetu?! - komentują rozbawione fanki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Aktualnie obserwuje ją ponad 263 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby osób w sieci, które w mediach społecznościowych szukają szczerości, naturalności, luzu i poczucia humoru. Ola Żebrowska pokazując prawdziwe, nieprzekoloryzowane kadry, a także swój luz, dystans i poczucie humoru, regularnie rozbawia swoje obserwatorki do łez. 

Aleksandra Żebrowska zdjęciem odpowiedziała na komentarze internautów. Fanki zrywają boki ze śmiechu: "Na boso w ciąży? Wilka dostaniesz! Niesmaczne"

Kilka dni temu, z okazji Dnia Mamy, Michał Żebrowski opublikował na swoim profilu zdjęcie Oli Żebrowskiej, która zapozowała przed lustrem w koszuli, odsłaniając swoje ciało. Niektóre osoby stwierdziły w komentarzach, że "trzeba mieć szacunek do siebie", a publikowanie takich kadrów jest "niesmaczne". W odpowiedzi na to, Ola Żebrowska udostępniła na Instagramie kolejne zdjęcie. 

Miało być #smaczne @zebrowski.michal

- napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy o fanek, które również postanowiły pożartować sobie z komentarzy pod tamtym zdjęciem:

Ola! Ty nawet jak niesmacznie to smaczna jesteś
Na boso w ciąży? Wilka dostaniesz! Niesmaczne
Ale jak tak, stopa odkryta, wstydź się!
Takie intymne zdjęcie wstawiać do internetu?!
Zdjęcia w piżamie? W internety? W piżamie to cię tylko chłop powinien widzieć, ślubny oczywiście
Za dużo nagości na tym zdjęciu. Jak możesz mieć gołą łydkę... no kobiecie w ciąży nie przystoi, wstyd i niesmaczne
Uwielbiam Wasze poczucie humoru, dystans i ironię!!! Jesteście Mistrzami
O kurde, a co jeśli teraz się przegięło w drugą stronę i sztab specjalistów wyliczy z długości koszuli że jesteś nazbyt cnotliwa?

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: