Fryzury dla pań po 50 roku życia. Zdjęcia prawdziwych fenomenów! Odmładzają i podkreślają rysy twarzy

Każda kobieta niezależnie od wieku chce czuć się i wyglądać dobrze. Czasem, aby tak się stało, potrzebna jest metamorfoza w postaci zmiana wizerunku i uczesania. Te fryzury dla pań po 50 roku życia to prawdziwy fenomen! Odmładzają i podkreślają rysy twarzy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To, jaką fryzurę posiadamy, potrafi dodawać lub odejmować nam lat. Jeżeli postawimy na propozycje, dopasowane do naszej urody zawsze wpłynie to korzystnie na nasze samopoczucie i odczuwalny wiek. Oto kilka fenomenalnych propozycji dla pań po pięćdziesiątce.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Fryzury damskie do ramion: wob to strzał w dziesiątkę dla pań po 50-tce

Wob to fryzura do ramion w naturalnej wersji. Jest to bardzo dobra propozycja dla kobiet, które lubią się w naturalnym ułożeniu się włosów. W tym wydaniu uwydatnia się faktura pasm. Zalecane też jest, by wraz z grzywką włosy były ścięte na prosto. Cieniowania powinny się jedynie poddać osoby, które mają grube włosy, aby nadać fryzurze lekkości. Pożądanym efektem jest, aby kosmyki na końcach lekko się podkręcały. Pozwoli to sprawić, że uczesanie będzie wyglądać swobodnie, ale też odejmie lat!

 

Modne fryzury 2022: damskie półdługie propozycje, które odświeżą twój wygląd

Prawdziwym hitem wśród pań po 50 roku życia staje się blunt bob. Możesz wykonać tę fryzurę w salonie fryzjerskim, lub we własnym domu. Obcięcie to nie wymaga wyjątkowej precyzji i polega na ścięciu włosów na prosto i nieco wyżej, niż biegnie linia ramion. Włosy te są nieregularne i tworzą warstwy, które nadają fryzurze charakteru. Ta stylizacja włosów jest najlepsza dla kobiet o cienkich i słabych pasmach, dlatego dojrzałe kobiety decydują się na nią coraz częściej.

 

Krótkie włosy damskie: fryzura na jeża dodaje kobiecości i podkreśla rysy twarzy

Coraz więcej kobiet w Polsce nosi fryzurę na jeża, choć jest to bardzo odważna propozycja. Zarówno te młodsze jak i starsze zaczynają zmieniać kanony piękna mówiące, że piękną można być tylko z długimi bujnymi lokami. Fryzura na jeża to po prostu bardzo krótko ścięte włosy. Co ważne stosując takie cięcie, pozwalamy bardziej uwidocznić naszą biżuterię, rysy twarzy czy makijaż. Kobiety bardziej dojrzałe i pewne siebie jak najbardziej powinny zainteresować się tą propozycją jeżeli chcą przejść dużą metamorfozę i zaszaleć.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: