Rossmann wyprzedaje hitowy tusz do rzęs za mniej niż 12 złotych. Efekt jak z salonu! Podobny znajdziesz też w Hebe

W drogerii Rossmann po raz kolejny trwają atrakcyjne promocje, którymi objęto wiele polecanych produktów. Wśród nich znalazł się m.in. właśnie hitowy tusz do rzęs, który kupimy teraz za mniej niż 12 złotych. Tusz dający podobny efekt kupimy także w Hebe.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Promocje w drogeriach cieszą się wielkim zainteresowaniem - nic w tym dziwnego, część produktów jest bowiem przeceniona nawet o 50 proc. Jest to więc doskonała okazja, by uzupełnić zapasy swoich ulubionych kosmetyków, sporo przy tym oszczędzając.

Zobacz wideo

Rossmann wyprzedaje polecany tusz do rzęs. Podobny kupimy w Hebe

Wśród aktualnie przecenionych kosmetyków w drogerii Rossmann znalazła się kultowa już maskara Volume Celebrities marki Eveline. To pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, który dzięki zawartym w nim witaminom i minerałom zapobiega wypadaniu i łamaniu rzęs, pobudzając je przy tym do wzrostu.

Szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy i wydłuża bez efektu jakiegokolwiek sklejenia. Po pomalowaniu rzęs wydaje się zdecydowanie więcej. Tusz nadaje też piękny głęboki czarny kolor i dokładnie pokrywa rzęsy od nasady aż po końce
Tusz zamknięty w przepięknym złotym opakowaniu. Szczoteczka bardzo precyzyjna , dociera nawet do najmniejszych rzęs. Nie odbija się i nie kruszy. Bardzo łatwo się go zmywa. Bije na głowę droższe tusze

- oceniają internautki.

Standardowa cena produktu to 17,99 zł, jednak teraz kupimy go już za 11,79 zł. 

Maskarę dającą podobny efekt znajdziemy też w Hebe, gdzie na promocji kupimy kultowy już tusz 2000 CALORIE marki MAX FACTOR. To wydłużający tusz, który zapewnia efekt sztucznych rzęs. Jego cena regularna to 39,99 zł, jednak teraz kupimy go już za zł 18,99 zł.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: