Sylwia Bomba podkreśliła figurę odważną sukienką. Internautki: "Ale rakieta"

Sylwia Bomba już jakiś czas temu pochwaliła się efektami metamorfozy, którą przeszła w tym roku. Teraz znów wprawiła internautki oraz internautów w osłupienie, publikując zdjęcie w odważnej sukience, która podkreśliła jej figurę. - Wyglądasz zjawiskowo, kawał dobrej roboty wykonałaś - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Każdy ma swoją historię". Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko?

Sylwia Bomba ogromną popularność w sieci zdobyła za sprawą udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Aktualnie prężnie działa na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 794 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Sylwia Bomba na początku tego roku podjęła wyzwanie i zaczęła mocniej dbać o swoją sylwetkę. Efektami pochwaliła się publikując zdjęcie na Instagramie. - Długo zastanawiałam się, czy dodać to zdjęcie… wrzucam, bo jak to mówi mój serdeczny kolega: wypracowane, a nie dane. Początek roku VS dziś. Photoshopa brak. Z góry przepraszam wszystkich, których powyższy post zdenerwuje - napisała pod postem. Teraz po raz kolejny zachwyciła fanki i fanów.

Ewa MingeEwa Minge bez filtrów i makijażu pozuje na Instagramie. "Piękny rudzielec"

Sylwia Bomba podkreśliła figurę odważną sukienką: "Wow!!! To mało powiedziane"

Sylwia Bomba opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie zrobione podczas wspólnego wyjścia z przyjaciółkami. - Mamuśki na wychodnym. Nigdy nie miałam przyjaciół, przyjaciółek. Teraz mam i nawet nie wyobrażałam sobie ile wniosą do mojego życia uśmiechu - napisała. Uwagę internautek przykuła figura Sylwii Bomby w dopasowanej sukience z prześwitującymi wstawkami.

 

Aleksandra Żebrowska zdjęciem odpowiedziała na komentarze internautów. 'Niesmaczne' (zdjęcie ilustracyjne)Ola Żebrowska zdjęciem odpowiedziała na komentarze internautów. "Niesmaczne"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Ale rakieta
Bosko wyglądasz, no po prostu Bomba
Sztos
To jest właśnie prawdziwa kobieta
Szlag! Ta kiecka jest genialna!
Wow!!! To mało powiedziane
Bombastycznie wyglądasz
Wyglądasz zjawiskowo, kawał dobrej roboty wykonałaś
Mega odważnie
Wow, naprawdę pięknie pani wygląda w tej stylizacji

- czytamy.

Więcej o: