Katarzyna Zielińska w nowej odsłonie! Na jej włosach zawitały dredy. Fani "ale czad"

Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie udostępniła fotografie, które zaskakują. Możemy zobaczyć gwiazdę w nowej odsłonie. Na jej głowie zagościły dredy. Nie jest to jednak wygląd, który gwiazda sama wykreowała. Wszystko za sprawą nowej produkcji, w której odgrywa rolę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Zielińska to wszystkim dobrze znana aktorka. Jest ona bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Często publikuje tam śmieszne filmiki oraz zdjęcia. Ponadto pokazuje swoją rzeczywistość poza planem oraz fotki z premier filmowych. Jedną z takich scen mogliśmy podziwiać na jej profilu w ostatnim czasie.

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Małgorzata SochaMałgorzata Socha w nowej spódnicy "wygląda jak milion dolarów"

Katarzyna Zielińska w nowej odsłonie! Na jej włosach zawitały dredy

Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie postanowiła podzielić się ciekawymi zdjęciami. Widzimy na nich aktorkę w zupełnie innej odsłonie niż zawsze. Fanów najbardziej zainteresowała jej nowa fryzura, czyli dredy. Ta najnowsza odsłona Kasi budzi wiele pozytywnych emocji wśród jej fanów:

Ale czad
Idealnie dobrana fryzura... Proponuję pozostać z tym na zawsze
Włosy czad. Zostawić na zawsze
Pasuje Ci ta fryzura
 

Katarzyna Zielińska bierze udział w nowej produkcji Netflixa

Najnowsza stylizacja i fryzura gwiazdy nie pozostaną z nią na dłużej. Jej wygląd wykreowany został na potrzeby granej przez nią nowej roli. Nie wiemy niestety, czy jest to film, czy serial. Kasia w opisie udostępnionych zdjęć napisała:

Nowa przygoda. Cześć!

Niestety szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione. Wiemy jedynie, że jest to produkcja Netflixa.

modny fryzury odmładzające dla pań po 50-tceFryzury dla pań po 50 roku życia. Zdjęcia prawdziwych fenomenów

Dredy: fryzura nie dla każdego. Co powinniśmy o nich wiedzieć?

Dredy to fryzura, w której zawsze będziesz wyglądać oryginalnie. Są bardzo modne, ale także wymagające. Jeżeli ty również chciałabyś odświeżyć swój wygląd jak Katarzyna Zielińska, oto co musisz o nich wiedzieć. Po pierwsze fryzura ta nie jest tania, waha się od 250 do nawet 700 zł przy włosach naturalnych. Dodatkowo chłoną one zapachy i nie można ich zbyt często myć. Jeśli myślisz, że o tak zrobione włosy nie trzeba dbać, jesteś w błędzie. Dredy należy dokręcać, możesz to robić sama lub u fryzjera. Dodatkowo potrzebne są też dedykowane woski, kremy, odświeżacze i szampony.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: