Śmieszne gify na Dzień Dziecka 2022. Najlepsze propozycje nie tylko dla najmłodszych

Chcesz w oryginalny sposób złożyć życzenia na Dzień Dziecka? Gify ruchome będą doskonałym pomysłem, jeśli nie będziemy mieli okazji zrobić tego osobiście. To zabawny i nietypowy pomysł, który sprawdzi się zarówno w przypadku tych młodszych, jak i starszych pociech.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Obłędnie czekoladowe babeczki na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. W Polsce święto wszystkich dzieci przypada na 1 czerwca, choć nie zawsze tak było. Pierwsze odnotowane obchody pochodzą bowiem z września 1929 roku. Mimo upływu lat jedno wciąż jest pewne. Na ten dzień z niecierpliwością czekają zarówno młodsze dzieci, jak i te dorosłe. Przygotowaliśmy zatem kilka zabawnych gifów, które możecie wysłać im z tej okazji. 

Gify na Dzień Dziecka dla dorosłych pociech. W tym dniu nie liczy się wiek 

Dla rodziców niezależnie od tego, ile dziecko ma lat, zawsze pozostanie dzieckiem. Decydując się na jeden z poniższych gifów, z pewnością będzie to zatem dla niego niespodzianka w każdym wieku. 

embed
embed
embed
embed

Śmieszne gify na Dzień Dziecka. Gify świetnie zastąpią tradycyjną formę życzeń

Uśmiech w tym dniu to podstawa. Chcąc wprowadzić dziecko w dobry humor od samego rana, polecamy te zabawne gify. 

embed
embed
embed
embed

Gify na Dzień Dziecka. Dorosłego również można nimi zaskoczyć

Taka elektroniczna kartka nie musi być zarezerwowana wyłącznie dla najmłodszych. Również dorosłe pociechy będą zachwycone, gdy otrzymają gifa od swoich rodziców, który pozwoli im przez chwilę poczuć się jak dziecko. 

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: