Karolina Szostak zadała szyku! Uwagę zwrócił głęboki dekolt: "Klasa i seksapil"

Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie dwoma zdjęciami, do których zapozowała podczas gala 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki. Dziennikarka oczarowała wszystkich swoją kreacją z głębokim dekoltem i rozcięciem na nogę. - Ale figura - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Karolina Szostak jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu, chudnąc ponad 30 kg. Ku uciesze wielu fanek i fanów Karolina Szostak należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Obecnie profil Karoliny Szostak obserwuje ponad 169 tys. internautek oraz internautów, z którymi dziennikarka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.  

Karolina Szostak zadała szyku podczas gali 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki. "Piękna. Cudowna. Wspaniała"

Karolina Szostak opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia zrobione przy okazji gali 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki. Uwagę zwraca przede wszystkim kreacja, jaką dziennikarka wybrała na tę okazję. Karolina Szostak na czerwonym dywanie pojawiła się bowiem w długiej, czarnej sukni z głębokim dekoltem oraz rozcięciem na nogę, a do tego dobrała kopertówkę oraz biżuteryjne buty w tym samym kolorze.

#gala #polskaligasiatkówki #spotkanie #selekcjoner #reprezentacjapolskiwpiłcenożnej w tym samym hotelu, w którym mają zgrupowanie @czeslaw_michniewicz #walczymy

- napisała pod pierwszym z opublikowanych zdjęć. - A tuuuu #najlepszy #komentator #siatkówka #tomaszswędrowski #polsatsport - dodała pod drugim.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów, których zachwycił wygląd Karoliny Szostak podczas gali:

Piękna figura i dekolt
Piękna. Cudowna. Wspaniała
Ślicznie wyglądasz
Wow... I wcale nie myślę tu o Panu Czesiu
OMG!
I to jest forma
Klasa i seksapil w jednym
Karolina, pięknie wyglądasz
Ale figura

- czytamy.

 
Więcej o: