Karolina Szostak zadała szyku! Uwagę zwrócił głęboki dekolt: "Klasa i seksapil"

Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie dwoma zdjęciami, do których zapozowała podczas gala 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki. Dziennikarka oczarowała wszystkich swoją kreacją z głębokim dekoltem i rozcięciem na nogę. - Ale figura - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Karolina Szostak jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu, chudnąc ponad 30 kg. Ku uciesze wielu fanek i fanów Karolina Szostak należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Obecnie profil Karoliny Szostak obserwuje ponad 169 tys. internautek oraz internautów, z którymi dziennikarka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.  

Joanna KuligOgromny sukces Joanny Kulig. Aktorka odcisnęła dłonie w Cannes

Karolina Szostak zadała szyku podczas gali 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki. "Piękna. Cudowna. Wspaniała"

Karolina Szostak opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia zrobione przy okazji gali 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki. Uwagę zwraca przede wszystkim kreacja, jaką dziennikarka wybrała na tę okazję. Karolina Szostak na czerwonym dywanie pojawiła się bowiem w długiej, czarnej sukni z głębokim dekoltem oraz rozcięciem na nogę, a do tego dobrała kopertówkę oraz biżuteryjne buty w tym samym kolorze.

#gala #polskaligasiatkówki #spotkanie #selekcjoner #reprezentacjapolskiwpiłcenożnej w tym samym hotelu, w którym mają zgrupowanie @czeslaw_michniewicz #walczymy

- napisała pod pierwszym z opublikowanych zdjęć. - A tuuuu #najlepszy #komentator #siatkówka #tomaszswędrowski #polsatsport - dodała pod drugim.

 

Aleksandra Żebrowska zdjęciem odpowiedziała na komentarze internautów. 'Niesmaczne' (zdjęcie ilustracyjne)Ola Żebrowska zdjęciem odpowiedziała na komentarze internautów. "Niesmaczne"

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów, których zachwycił wygląd Karoliny Szostak podczas gali:

Piękna figura i dekolt
Piękna. Cudowna. Wspaniała
Ślicznie wyglądasz
Wow... I wcale nie myślę tu o Panu Czesiu
OMG!
I to jest forma
Klasa i seksapil w jednym
Karolina, pięknie wyglądasz
Ale figura

- czytamy.

 
Więcej o: