Fotografka ślubna radzi, czego absolutnie nie powinniśmy robić podczas uroczystości. "Źle to wygląda"

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej pary młodej. Nic więc dziwnego, że pragniemy, by zdjęcia z ceremonii wyszły idealnie, stając się piękną pamiątką na lata. Niestety, fotografie często nas rozczarowują. Fotografka zdradziła więc, czego nie powinniśmy robić podczas uroczystości, ponieważ źle to wygląda na zdjęciach.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdej pary. Każdemu z nas zależy więc, by zdjęcia z uroczystości wyszły jak najlepiej, stając się piękną pamiątką tej wyjątkowej chwili. W towarzyszącym temu dniu stresie zapominamy jednak o obecności fotografa, wierząc, że ten uchwyci najpiękniejsze momenty wesela. Ten jednak nie ma wpływu na mimikę naszej twarzy, czy też zachowanie na uroczystości. Doświadczona fotografka ślubna postanowiła więc zdradzić parom, czego nie powinny robić, by nie zrujnować własnych zdjęć ze ślubu.

Zobacz wideo

Fotografka ślubna ostrzega: "nie popełniajcie tego błędu"

- Nie popełniajcie tego błędu podczas ślubu - przestrzegła Anna Bass w nagraniu opublikowanym na TikToku. Jak wyjaśniła, chodzi o moment przysięgi, podczas której wiele par kieruje swój wzrok na... urzędnika.

- W momencie składania przysięgi, wielu osób ma tendencję do obracania się twarzą w stronę księdza czy urzędnika. Nie róbcie tego! Kiedy pada hasło ‘powtarzaj za mną’ i wypowiadacie słowa przysięgi, spójrzcie na swojego partnera. Spójrzcie mu w oczy. Inaczej to nie wygląda dobrze - doradziła fotografka.

Wiele internautów i internautek przyznało, że rzeczywiście, skupili się w tym momencie na osobie udzielającej im ślubu, przez co ta wyjątkowa chwila straciła całą magię.

Szkoda, że tak nie zrobiłam. Teraz moje zdjęcia z ceremonii wyglądają beznadziejnie
Dzięki za radę! To może się wydawać oczywiste, ale szczerze mówiąc nawet o tym nie pomyślałam
Na pewno będę o tym pamiętać!
Ja i mój partner pamiętaliśmy, by patrzeć na siebie nawzajem podczas składania przysięgi i skończyliśmy, zalewając się łzami

- czytamy.

Więcej o: