Wielka promocja w Biedronce! Te produkty kupisz o 50 procent taniej. Niższe ceny także w Lidlu

To już ostatnia szansa na upolowanie prawdziwych perełek podczas wielkiej wyprzedaży w Biedronce. Przy zakupie dwóch wybranych artykułów można otrzymać aż 50% rabat. Takiej okazji dawno nie było. W poszukiwaniu atrakcyjnych cen warto również udać się do Lidla.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

W dniach od 30 maja do 1 czerwca lub wyczerpania zapasów w sklepach Biedronka trwa wielka wyprzedaż. Przy zakupie dwóch produktów z kartą "Moja Biedronka" przy kasie naliczony zostanie nam aż 50% rabat. Promocja obejmuje wyłącznie wybrany asortyment. Okazyjne ceny można upolować również w Lidlu. 

Anna Lewandowska Sukienka Anny Lewandowskiej za 6278 zł. Fani "rozwalasz system"

Wielka wyprzedaż w Biedronce. Te produkty kupisz o 50 procent taniej 

Odzież, obuwie, torebki, bielizna, dodatki do odzieży i tekstylia domowe. Wszystkie produkty z tych kategorii przy zakupie dwóch sztuk będą skutkowały obniżeniem ceny każdego z nich o 50%. Wyprzedaż nie łączy się z innymi zniżkami. Obowiązuje także limit dzienny — na jedną kartę "Moja Biedronka" można zakupić jedynie 6 produktów objętych promocją. 

Wyprzedaż BiedronkaWyprzedaż Biedronka screen biedronka.pl

Oto niektóre z produktów, na które obowiązuje powyższa akcja promocyjna:

Wyprzedaż BiedronkaWyprzedaż Biedronka biedronka.pl/pl/wyprzedaz-30-05

Wyprzedaż buty Hit w Born2be! Zniżki na buty damskie do 60%. Są idealne na lato

Megapromocje w Lidlu. Ceny niższe nawet o 46 procent

Prawdziwe perełki można kupić obecnie także w Lidlu. Wybrane tekstylia damskie są teraz w promocyjnych cenach. Na niektóre z nich rabat wynosi nawet 46%. To świetna okazja na zakupienie letnich bluzek czy stylowych koszul, ale także lekkich płaszczy czy modnych kurtek. 

Wyprzedaż LidlWyprzedaż Lidl screen lidl.pl

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: