Małgorzata Kożuchowska pokazała posiłek. Zaskoczeni tym, co znalazło się na jej talerzu?

Małgorzata Kożuchowska uchyliła rąbka tajemnicy swojej diety i pokazała na Instagramie jeden ze swoich posiłków. Co podczas podwieczorku znalazło się na talerzu aktorki? - Pani Gosiu wygląda pani przepięknie, jak dwudziestka - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego oceny w szkole są bez sensu?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która ku uciesze wielu fanek oraz fanów aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła już ponad 1,1 mln obserwatorek oraz obserwatorów i choć bardzo ceni sobie swoją prywatność, od czasu do czasu dzieli się z nimi wybranymi momentami ze swojego życia.

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój podwieczorek. Co znalazło się na talerzu aktorki?

Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest ogromną inspiracją dla swoich fanek. Obserwujące aktorkę kobiety chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje i fryzury, lecz także sposoby dbania o figurę. Ostatnio Małgorzata Kożuchowska pokazała jeden ze swoich posiłków z cateringu dietetycznego. Jedni będą zaskoczeni, inni wręcz przeciwnie, ale na talerzu aktorki znalazło się przede wszystkim mnóstwo warzyw.

Ja korzystałam z promieni słońca, a Grey chciał skorzystać z mojego podwieczorku. Myślicie, że mu się udało?

- napisała.

Jak pięknie
Jesteś piękna jak zawsze
Smacznego życzę
Zgłodniałam
Jak tam sama zieleninka...
Pani Gosiu wygląda pani przepięknie, jak dwudziestka

- czytamy w komentarzach pod postem.

 

Kilka lat temu w mediach pojawiła się informacja, że Małgorzata Kożuchowska poddała się specjalistycznym badaniom, na podstawie których stworzono dla niej indywidualny plan odżywiania, który opiera się na profilu genowym aktorki. - Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz. A dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie można się dowiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy nie tylko zmienić sposób odżywiania, ale także cały tryb życia ustawić pod nasz genotyp - powiedziała kiedyś w rozmowie z Galą. Nie wiadomo jednak, czy do tej pory trzyma się tych zasad, czy aktualnie stawia po prostu na zdrowe, zbilansowany jadłospis.

Więcej o: