Te znaki zodiaku cieszą się wyjątkowym powodzeniem. Czerwiec to dla nich czas flirtu i płomiennych romansów

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc. Rozpoczynają się wakacje, a my mamy więcej chęci, aby szukać drugiej połówki lub po prostu wakacyjnego flirtu. Niektóre znaki zodiaku mają większe powodzenie, inne mniejsze. Patrzcie jednak na opinie gwiazd z przymrużeniem oka! Każdy ma szansę znaleźć bratnią duszę.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Strzelec

Kobiety spod znaku Strzelca zaczną zauważać wzrok płci przeciwnej już w pierwszych dniach nowego miesiąca. Niekiedy mogą się czuć nawet osaczone. Będą przyciągać wzrok nawet w sklepie spożywczym czy podczas wyjścia do kina. Komplementy będą zaskakujące, ale przyjemne. Może też z nich nic nie wyniknąć. Randki zaczną się dopiero w drugiej połowie miesiąca.

Waga

To jest miesiąc Wagi. Wcześniejsza senność, brak ochoty na kontakty towarzyskie pójdą w zapomnienie. Waga poczuje się lepiej sama ze sobą. A to najważniejsze. Zacznie się częściej uśmiechać, będzie przyjaźnie nastawiona do innych, a to przyniesie skutek. W połowie miesiąca będzie miała już mnóstwo randkowych propozycji.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Lew

Lwice zawsze mają powodzenie. Są temperamentne, odważne. Nie boją się więc same zaprosić kogoś na randkę. Początek miesiąca to będą prawdziwe łowy. Telefon będzie się urywał, w propozycjach na romantyczne kolacje będzie można przebierać. Jednak warto podejść do tego rozsądnie. Lepiej nie robić złudnych nadziei komuś, kim nie jest Lwica zainteresowana.

Panna

Panny rozpoczną czerwiec nieśmiało. Dopiero budzą się z wiosennego letargu. Ale jak już rozpocznie się kalendarzowe lato, ich kalendarz zapełni się błyskawicznie. Może Panna znajdzie nie tylko przelotny, wakacyjny romans, a zostanie w czyiś ramionach na dłużej? Czas pokaże! Ale trzeba być otwartym na zmiany.

Więcej o: