Pamiętacie Ewelinę Flintę z "Idola"? Dziś ma 42 lata i jest nie do poznania! Wiemy, co u niej słychać

Ewelina Flinta zajęła drugie miejsce w pierwszej polskiej edycji programu "Idol". Przez kilka lat było o niej głośno, jednak później nastała cisza. Czy zdolna wokalistka nadal wiąże swoje życie z muzyką? Dziś ma 42 lata i bardzo się zmieniła. Sprawdziliśmy, co u niej słychać.

Pierwsza polska edycja programu "Idol" pojawiła się w 2002 roku na ekranach telewizji Polsat. Program prowadzony był przez prezentera Macieja Rocka, który dziś trzyma się z dala od mediów. W jury zasiadali znakomicie jurorzy, tacy jak Jacek Cygan, czy Elżbieta Zapendowska. Rozkwit swojej popularności miał tam też Kuba Wojewódzki, który krótko po tym, jak zasiadł w jury, otrzymał w ów telewizji własne show. Złotych rad udzielał też Robert Leszczyński, który niestety zmarł kilka lat temu. Pierwszą edycję muzycznego programu wygrała Alicja Janosz. Młodziutka wokalistka zachwyciła wszystkich swoją energią, wdziękiem i ogromnym talentem. Głośno było też o Ewelinie Flincie, której wykonanie utworu "Aquarius" przeszło niemal do historii coverowych występów w telewizji. Swoje 5 minut sławy miał też Szymon Wydra, który zajął trzecie miejsce, a potem rozwijał karierę z zespołem Carpe Diem. Niestety, każde z nich obecnie stroni od mediów. Dziś przypominamy Ewelinę Flintę i sprawdzamy, co u niej słychać 20 lat później.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Netflix pokazał zwiastun "Zachowaj spokój". Jest data premiery nowego serialu wg książki Harlana Cobena

Ewelina Flinta w programie Idol. Jakie były dalsze losy artystyczne finalistki?

Po zajęcia drugiego miejsca w telewizyjnym show Ewelina Flinta wydała dwa albumy. "Przeznaczenie" w 2003 roku, oraz "Nie znasz mnie" (2005). Wielkim sukcesem okazała się m.in. piosenka "Żałuję" i duet z Łukaszem Zagrobelnym, z którym nagrała "Nie kłam, że kochasz mnie". Przed programem była związana z teatrem muzycznym Studio Buffo, jednak po nim, wolała zająć się karierą solową. Chętnie brała udział w akcjach charytatywnych. W 2004 roku wykonała wraz z innymi artystami utwór "Pokonamy Fale", z którego dochód przeznaczono na pomoc ofiarom tsunami, po trzęsieniu ziemi na Oceanie Indyjskim. Później, swoim głosem wspomagała Festiwal "Zaczarowana piosenka", którego organizatorem jest Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko".  Wielokrotnie brała udział w koncertach "I Ty możesz zostać św. Mikołajem" i "Podziel się Posiłkiem". Udzielała się w fundacji "Mam Marzenie". W międzyczasie otrzymała m.in. Superjedynkę, Róże Gali, nagrodę Fryderyk, czy Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie.

 

Kinga Rusin Nowa sukienka Kingi Rusin to hit na lato! Pasuje do każdej figury

Ewelina Flinta zniknęła z mediów? Jej działalność artystyczna trwa nadal!

Pomimo tego, że o Ewelinie Flincie nie jest dziś głośno, artystka realizuje się artystycznie. Nadal ma swój zespół, z którym koncertuje w mniejszych miejscowościach. Jest też ambasadorką ekologicznej fundacji Nasza Ziemia. Prężnie prowadzi profil na Instagramie, gdzie można podejrzeć, czym się teraz zajmuje. Zmianom uległa również jej fryzura. Nadal ma burzę rudych włosów, jednak są o wiele krótsze niż kiedyś.

wypadanie włosów Skąd nadmierne wypadanie włosów? Przyczyna może zaskoczyć

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: