Znaki zodiaku z najgorszym charakterem. Ich ognista osobowość jest powodem wielu konfliktów

Nigdy nie zachowujesz swojego niezadowolenia dla siebie, nie poddajesz się i nie unikasz dramatów, tylko je podsycasz. Często uczestniczysz w konfliktach, a twoja osobowość tylko zaognia sytuacje. Okazuje się, że może to być związane z posiadanym znakiem zodiaku. O kogo chodzi?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeśli masz konfliktową osobowość, to będziesz działać i myśleć w bardzo agresywny sposób. Myślenie wszystko albo nic, niepanowanie nad emocjami oraz obwinianie za wszystko innych ludzi. Brzmi znajomo? Zobacz, czy znajdujesz się w gronie znaków zodiaku z najgorszymi charakterami.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Anna LewandowskaSukienka Anny Lewandowskiej za 6278 zł. Fani "rozwalasz system"

Baran nie lubi odpuszczać i często stawia na swoim

Osoby spod znaku barana rzadko odpuszczają, jeśli czują, że nie zostały potraktowane tak, jak powinny. Drobne przykrości odbierają jako osobiste ataki i reagują w negatywny sposób. Kompromis i elastyczność wydają się baranom niemożliwe do osiągnięcia. Czasami mają wrażenie, że nie przetrwają, jeśli sprawy nie potoczą się dokładnie tak, jak tego chcą. 

Bliźnięta uwielbiają kontrolować. Jeżeli coś nie idzie zgodnie z planem jest to powód do kłótni

Bliźnięta są utalentowane społecznie, ale mają tendencję do kontrolowania swoich przyjaciół. Ludzie mają poczucie, że nie mogą być przy osobach spod znaku bliźniąt całkowicie sobą. Często boją się swobodnie wypowiedzieć co myślą, gdyż obawiają się gniewu zodiakalnego Bliźniaka. Wystarczy mały powód, by zrodziła się ogromna kłótnia.

Rak zbyt emocjonalnie przeżywa wszystkie sprawy. Emocje biorą górę nad rozsądkiem

Emocje osób spod znaku raka są czasem nieproporcjonalne do omawianej sprawy. Angażują się emocjonalnie w pewne sprawy. Mają tendencję do zaskakiwania ludzi swoim intensywnym strachem, gniewem, smutkiem. Czasem jest to nawet radość. Nieważne, czy dzieje się to w prawdziwym życiu, czy w komentarzach na portalach społecznościowych. Są chwile, kiedy powinni się wycofać z wyrażania nadmiernych emocji, gdyż mogą kogoś zranić.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: